argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос за прехвърляне от филология в психология.  (Прочетена 1611 пъти)

Predator

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравейте, в момента съм във филологическия факултет (редовно), но искам да се прехвърля Психология (задочно). Въпросът ми е някой дали е запознат с процедурата и от къде трябва да се започне? Всеки казва нещо различно, онзи ден бях до моята инспекторка, която ми каза, че трябва да подам молба при нея. Мои познати, които са се прехвърляли ми казват, че трябва да ида в деловодството, за да подам някаква си друга молба, на която се определяло някакво дарение за университета и чак тогава можело да се прехвърли човек. Та ако на някой е минал през това или знае какво да направя да пише. А тея дни мислех да ида и до инспекторката в катедрата по психология, но май са излезнали в отпуски :headbang:
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264

Ами не знам каква е процедурата,но със сигурност мога да кажа,че инспекторките ни са в отпуск до 11 август.Ако искаш иди в социално-битови дейности и там мисля,че ще ти дадат някакво инфо евентуално...То се намира в 130 стая в ректората.Мога и номер да ти дам ако искаш да се обадиш :-)
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

Ами не знам каква е процедурата,но със сигурност мога да кажа,че инспекторките ни са в отпуск до 11 август.Ако искаш иди в социално-битови дейности и там мисля,че ще ти дадат някакво инфо евентуално...То се намира в 130 стая в ректората.Мога и номер да ти дам ако искаш да се обадиш :-)

не са ли и те в почивка, аз ходих да подавам документи за общежитие и пишеше, че е в отпуска до 29ти  :?
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...