argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Срокове за записване и необходими документи (магистратура)  (Прочетена 5595 пъти)

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

Хора, някъде май го четох преди, но сега не мога да го открия.  :headbang: В кой период се подаваха документи и какво беше необходимо, освен диплома за завършено образование?
Активен

bubalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Доколкото си спомням до 30.09(не съм сигурна обаче).Попълваш молба по образец,копие от дипломата,но носиш и оригинала с теб.Това май беше.Ааа,и платена такса за кандидатсване  :-)
Активен

Cvetence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте! Искам да попитам знаете ли дали може да се запише магистратура като частен студент? Т.е. без да имам 4.00 за да мога да се запиша? Моля ви отговорете ми.
« Последна редакция: 19.08.2008, 13:26:13 от Kelli_Mutu™ »
Активен

princesa.85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Здравей то всичкото си е частно само че условията са за всички и едва ли може без необходимия успех.Но най- добре си провери в учебен отдел.
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Хора, някъде май го четох преди, но сега не мога да го открия.  :headbang: В кой период се подаваха документи и какво беше необходимо, освен диплома за завършено образование?
Да, диплома за завършено образование, копие и оригинал за сверка, имаше и някаква такса, а срокът, поне миналата година беше, от 15 септ. до 15 окт. Не вярвам да има промяна в срока!
Бени, ти каква магистратура ще записваш?
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21


Миналата година срокът беше до 30 септември.Трябват ти:
1. документи за записване - купуват се от книжарницата
2. диплома - оригинал и ксерокопие(ако нямаш още диплома - академична справка ).
3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Таксата се плаща след като си подадеш документите и само им се носи квитанцията.
 



Хора, някъде май го четох преди, но сега не мога да го открия.  :headbang: В кой период се подаваха документи и какво беше необходимо, освен диплома за завършено образование?
Активен

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

Бени, ти каква магистратура ще записваш?
Все още си избирам между "БКВО" и "Публична администрация".Нямам достатъчно информация за двете, за да направя своя избор. А ти каква специалност си, paralax?

3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Само не разбирам снимките за какво са? Всичко друго е ясно и благодаря за информацията!
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

 Снимките са за документите 

3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Само не разбирам снимките за какво са? Всичко друго е ясно и благодаря за информацията!
[/quote]
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Снимките са за документите 

3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Само не разбирам снимките за какво са? Всичко друго е ясно и благодаря за информацията!
[/quote]

Снимките трябват за студентската книжка, личната карта и третата, предполагам, е за картона.
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Не си спомням точно срока, мисля че миналата година беше до 15.09, след около седмица излизат резултатите. Мисля, че няма не приети. Необходимите документи за кандидатстване бяха молба(от книжарницата), в която се вписват желанията и копие от дипломата. Тези, които все още нямат диплома, носят уверение от университета с оценките от дипломната защита (държавен изпит) и среден успех от обучението.
След като излезне класирането, вече се подгответе с комплекта за записване от книжарницата, снимките, паричките, и мноого търпение, ще има доста висене по опашки.
Успех на всички!
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

http://www.karieri.bg/show/?storyid=540207
На това попаднах случайно, значи сроковете за подаване на документи, както разбирам са от 15-ти до 30.09 ?!
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Бени, ти каква магистратура ще записваш?
Все още си избирам между "БКВО" и "Публична администрация".Нямам достатъчно информация за двете, за да направя своя избор. А ти каква специалност си, paralax?
Beni,  аз се глася за Счетоводство и анализ, но ще се почудя, при тези такси - 800 и  като знам за качеството на обучение в ПУ, не смятам, че 800 си заслужават!


Миналата година срокът беше до 30 септември.Трябват ти:
1. документи за записване - купуват се от книжарницата
2. диплома - оригинал и ксерокопие(ако нямаш още диплома - академична справка ).
3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Таксата се плаща след като си подадеш документите и само им се носи квитанцията.
[Да разбирам ли, че трябва да платя таксата преди да съм се видяла на списъка с приетите? На мен ми е ясно, че неприети почти няма, но.....все  пак!
Активен

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

Аз затова се хванах на тези специалности, които са по 3 семестъра. Това са умопомрачителни такси, които не мисля, че са реални. Но е хубаво да имам още един вариант за работа, още повече като се има предвид каква ми е бакалавърската спрециалност.
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

800 лв. са много наистина. В УНСС филиал Хасково таксите са 900 лв. за дистанционно обучение и нивото не е по-добро от това на ПУ. Ако някай иска да записва по-добре да го направи тази година,както вървят нещата другата година може да ги направят 1200. Аз докато завърша таксите ще са станали 2000 сигурно.
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Бени, ти каква магистратура ще записваш?
Все още си избирам между "БКВО" и "Публична администрация".Нямам достатъчно информация за двете, за да направя своя избор. А ти каква специалност си, paralax?
Beni,  аз се глася за Счетоводство и анализ, но ще се почудя, при тези такси - 800 и  като знам за качеството на обучение в ПУ, не смятам, че 800 си заслужават!


Миналата година срокът беше до 30 септември.Трябват ти:
1. документи за записване - купуват се от книжарницата
2. диплома - оригинал и ксерокопие(ако нямаш още диплома - академична справка ).
3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Таксата се плаща след като си подадеш документите и само им се носи квитанцията.
[Да разбирам ли, че трябва да платя таксата преди да съм се видяла на списъка с приетите? На мен ми е ясно, че неприети почти няма, но.....все  пак!
След като излезе класирането, подавате документи, после слизате до банката, за да се внесе таксата и после се връщате обратно до инспекторката да занесете квитанцията.
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Това са необходимите документи за записване, след като излезе класирането. За кандидатсването за магистърска степен също има някаква такса, но не зная колко е тази година (предполагам 20-25 лв.).


Миналата година срокът беше до 30 септември.Трябват ти:
1. документи за записване - купуват се от книжарницата
2. диплома - оригинал и ксерокопие(ако нямаш още диплома - академична справка ).
3. снимки - мисля , че трябваше 3 бр.(ножичка и лепилце)
Таксата се плаща след като си подадеш документите и само им се носи квитанцията.
[Да разбирам ли, че трябва да платя таксата преди да съм се видяла на списъка с приетите? На мен ми е ясно, че неприети почти няма, но.....все  пак!
[/quote]
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Аха, ясно! Вече разбрах! :-)
Благодаря ви за информацията!
Активен