argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Български език на Ваня Зидарова  (Прочетена 2591 пъти)

Vankata84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Някой може ли да ми каже откъде мога да си купя учебника на Зидарова"Български език"(с черени корици), че книжарниците до ПУ са затворени, а ми трябва за Държавния
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #1 -: 30.07.2008, 20:15:55 »

Проверил/а ли си дали този учебник го има в библиотеката на ПУ? Останала съм с впечатлението, че там има доста учебници по български език и всякакви езиковедски дисциплини(конкретно от библиотеката съм ползвала помагалата на Ваня Зидарова по лексикология). :-)
Активен

Vankata84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #2 -: 30.07.2008, 20:36:29 »

и аз за това се сетих, но имам да връщам други учебници в библиотеката, които са при мои колеги и нз дали ще ми дадат, но все пак мерси. Май ще трябва да го потърся по друг начин, така е който се сеща в последния момент :-)
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #3 -: 30.07.2008, 20:48:36 »

Все пак може да пробваш и да кажеш на библиотекарките, че, примерно, учебниците ти трябват за държавните изпити, за дипломна работа... Може и да проявят разбиране :wink: :-)
Успех с изпитите :y:
Активен

Vankata84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #4 -: 30.07.2008, 21:11:00 »

Мерси. ще ми трябва, а той всъщност е само един- Държавният по БЕ , и тъй като ми казаха че този учебник е основен, поне що се отнася до Лексикологията и Фонетиката, и затова гоо търся и май с търсенето ще си остана
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #5 -: 30.07.2008, 21:25:51 »

Доколкото съм чувала много хора се подготвят за държавния изпит по БЕ с енциклопедията по съвременен български език на Бояджиев, Куцаров и Пенчев-> http://helikon.bg/?act=books&do=detailed&id=112251 Виждала съм я както в книжарница Хеликон на главната, така и в библиотеката на ПУ :-)
« Последна редакция: 31.07.2008, 00:01:40 от Καθαρός »
Активен

Vankata84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Български език на Ваня Зидарова
« Отговор #6 -: 30.07.2008, 21:31:08 »

Мерси, ще го имам на впредвид :-)
Активен