argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: бит и технологии - струва ли си?  (Прочетена 10858 пъти)

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #20 -: 28.08.2008, 15:08:30 »

Аз съм ПУП и НУП , но искам да ти кажа, че на мен също ми харесва тази специаност,отделно ако си прочела в спавочника какво пише...най- различни професионални практики(текстил,дървообработване,електромонтаж,агроекология,готварство,сладкарство,фризьорство,хотелиерство,ресторантьорство и др...) мисля че това ще са или свободно избираеми практики или отделни специализации и няма нищо да загубиш,пише че срещу допълнително заплащане може да получиш квалификации като детски и начален учител(малките ще им е интересно повярвай) и магистър по технологии и предприемачество,,преписах това нищо че имаш справочника,и искам да спомена че имам съседка завършила подобно нещо,преподава в ТОХ през лятото си води курсове по готварство на безработни и има търсене във всяка една от областите споменати фризьорство,готварство,хотелиерство....мисля че ще има търсене и ще има възможност и за частни уроци и курсове,както тази моя съседка.............

Успех :-)
Активен

petelina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #21 -: 28.08.2008, 16:46:22 »

 :y:  и аз мисля,че е интересно,макар че доста хора си мислят,че е тъпо,не ми пука  :-P Сега като започнем ще видим за какво става въпрос  :sun:
Активен

ludiamaxxxx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re: бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #22 -: 29.08.2008, 12:30:00 »

успех на всички!!!
Активен

belqta87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • http://www.svetleto.dir.bg
Re: бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #23 -: 18.09.2008, 00:30:18 »

петелина намери ме на скайпа, аз също съм бит и технологии
Активен

Panta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #24 -: 28.09.2008, 15:31:46 »

Абе хубаво цяла тема отворена за тая специалност,ама някой може ли да ми каже утре кога трябва да сме в ПУ  0.о
п.с. И къде  :roll:
Активен

xophet

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:бит и технологии - струва ли си?
« Отговор #25 -: 13.08.2010, 02:16:22 »

За 2010/11 Има ли други записани за тази специалност освен мен?
А тези които са писали в темата преди две години (и всеки друг който знае) споделете инфо за специалността, всичко ще е от полза.
Активен