argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Моля приетите нови студенти да се похвалят "Кой - Какво" :-)!!!  (Прочетена 32978 пъти)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Здравейте на всички,аз съм БФ-3 курс редовно обучение.Ако някои се интересува по-специално от нещо-само да каже и ще съм полезен с каквото мога. Като цяло специалността е добра,но държа да подчертая,че има доста за четене ама като знам какви купони си правим по общежитията,просто сърце не ми дава да се оставя да ме скъсат на изпитите и да се разделя с този си студентски живот.Да знаете,че има някои кофти преподаватели,ама то без такива не може просто-навсякъде ги има.Успех на всички,които са записали тази специалност.Ако има нещо-пишете и ще ви отговоря:)
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

ПРИВЕТ на ЦЕЦИ,която,освен че ми ще ми е колежка/макар и в по-долен курс/,ми е и адашка.Успех със специалността.:П
Активен

yanama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

   Здравейте, аз съм славянска филология - сърбо-хърватски 2 курс, ако някой има нужда от помощ и информация да пише, ще помогна с каквото мога! И честито добре дошли на новите колеги  :-)!
Активен

Dana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

А какви са тези кредити за отделните дисциплини (например в програмата за балканистика)? Някой ще обясни ли?
Активен

muhomorka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

някъде там при кредитите пише,че  може да си изберем дисциплини от друг факултет,ако подадем молба,но не пише колко кредита може.някои предмети са с доста точки..има ли лимит?
Активен

muhomorka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

а за кредитите е обяснено в линка "документи" в страницата на ПУ:"документи за висшето образование"
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Аз съм български и руски,но като гледам до сега никои не е писал,че е тази специалност  :-(
Активен

diva4e_7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Балканистика 1-ви курс

привет и от мен!приятно ми е да се запознаем аз сьм Ина  :roll:
Jollita ако може да даде skyp да си пишем  :wink:
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Привет и успех на колегите от Славянска филология - сръбски език 1 курс. Желая Ви успех през годината и се подгответе за много учене и много готини преподаватели по езика. Аз съм 2 курс и мога да кажа, че миналата година ми беше много готина, въпреки че въобще не исках тая специалност, но накрая свикнах и сега си ми харесва! Успех! Ако има нещо, с което мога да Ви помогна, пишете лично съобщение.
« Последна редакция: 22.12.2008, 00:33:47 от dlateva »
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Извинявам се за латиницата, с която писах предната тема но просто забравих да сменя шрифта!
Активен

_misli_ZA_men_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Хей здравейте и от мен. Аз съм Славянска филология с чешки език,ако има колеги нека пишат,а също и хора,които имат повече инфо за тази специалност. Много ще се радвамрако се запозная с бъдещите ми колеги предварително,а също и с много нови готини приятели.Чао от мен поздрави на всички и целувки!
Активен
А чак сега го осъзнах и колко късно го проумях ..... обратното на любовта не е омраза ..... обратното на любовто е страх!!!

Mr Ned

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Ей polq_ привет и от мен .... аз съм БЕРЕ обаче нещо теб не те познавам  :? хахах каква е тази специалност само жени  :-D
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

емии да сигурно защото все още не сме се срещали :y:
Активен

Mr Ned

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

хахаха да е и това го има ...ам ти задочно ли си
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Активен

elito_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
  • ...Smile...

здр на всички  :-)   ако има някой който ще е в руска филология да ми пише на скайп ellito_87_   :-) :wink: :rock: :#1: :#7:   
« Последна редакция: 04.09.2008, 12:07:34 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Mr Ned

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

еее аз съм задочно  :-)
Активен

KandidatChe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Нямам ли колеги от БЕАЕ ?! :-( Айде покажете се...  :-D
Активен

elito_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
  • ...Smile...

:) редовни руска филология ?!
« Последна редакция: 05.09.2008, 10:13:08 от elito_87 »
Активен

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Нямам ли колеги от БЕАЕ ?! :-( Айде покажете се...  :-D

Май, май сме само ние ...  :s:
Активен