argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: НУПЧЕ-къде сте бе хора?  (Прочетена 9786 пъти)

nincheto_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #20 -: 14.09.2008, 09:57:15 »

Сузи,Пешо,вие от къде сте,та сте на квартира?Аз видях голям зор с намирането и намерих в крайна сметка доста чрез агенции обаче...мога да помогна ако все още търсите...  :-P ..А Сузи,в колко започват учебните занятия?  :-)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #21 -: 14.09.2008, 22:06:59 »

нинче...аз не съм от Пловдив то е ясно с тая квартира :-X,Пешо под секрет :wink:-аз вече платих за квартирата и ми дадоха ключове - ма нищо не се знае ако сменят бравите на трите врати :-D хахах ще си мръзнеме заедно из улиците на Пловдив или пред новата зграда та ще ни замръзнат дупетата.... :mooning:стискам палци да си намериш по-точна бабка до началото на учебната година да не те загубиме като колега ,че как сте на изчезване педагозите  :-Dмани мани :-(
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #22 -: 14.09.2008, 23:39:11 »

ако някой знае за така доста голям апартамент да казва  :mmm: всеки ден сме различни хора и незнаем бройката даже колко ще сме  :-D педагозите или по-точно дъждовниците,които сме останали намаляваме още-повече ! все ми е тая де на мене  :-D ,ама поне да има малко блясък в женските очички като забелязват мъжката половина във педагогическия факултет,макар и да сме малко пак ще оцелеем   8-) хахах малко се поотнесох във вихъра ама си е така !  :-*  :haha:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #23 -: 18.10.2008, 10:18:43 »

ей нинчето...ти 1 курс НУПЧЕ ли си?в моя курс имаме две колежки с име Нина?
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #24 -: 20.10.2008, 03:20:23 »

60 човека бил потока от 1ви курс НУП-ЧЕ.Хахах лелеле много бре!?! още щом не се знаете.сузи ти кво стана душа изгуби се из университета.в кафето ходите ли там...може да сам ви мяркал.
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #25 -: 20.10.2008, 08:29:30 »

Поне ви е НУПЧЕТО имате момчета ни е ПУП И НУП сме 50момичета и само едно момче горгото то  :-(
Активен

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #26 -: 21.10.2008, 01:21:45 »

лллелеее хахаха.Ами дани вземете някаква инициатива,направете го така че да се гордее с курса и момичетата си  :-P иначе ще стане един от вас  :makeup:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #27 -: 22.10.2008, 19:16:17 »

оооооооооо Пешо и ти се появи?аз ясно....започнахме да учим... :headbang:и не съм си вкъщи.....ние не ходим много при Боговете а в дървеното...........пък имаме доста дупки така че може и да сме се засичали(сутрин)....а Пешо,ние си имаме доста момчета...даже имаме и гърци при нас...познай защо са Педагогика...хихихи
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #28 -: 25.10.2008, 11:28:28 »

Пешо ни е си пазим момчето и няма да стане такова бъде спокоен просто той се чъства като Бог понякога блазе му на него с 50 момичета ако можеше обратното да е :-D
Активен

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #29 -: 18.11.2008, 17:28:39 »

Който е тук да чете много внимателно.Аз съм ПУП И НУП и доцента който ни преподава математика упражнения ме помоли да Ви кажа че другата седмица имате контролна на задачите падави се в Понеделник  утре имаме заедно лекция по рисуване мога да ви дам конспекта да го приснима те тъй като аз няма да карам тази лекция!ако не утре в четвъртък!
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #30 -: 19.11.2008, 19:37:01 »

благодаря ти за инфото Дани!ние(НУПЧЕ)и по математика упражнения ли имаме конспект.? :headbang:....лелелел.............то за контролното знаеме ама за конспек?такова нещо няма..........можеш ли да го драснеш тук?поне първите теми?
Благодаря предварително!
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #31 -: 19.11.2008, 21:33:33 »

Утре по някое време ще Ви го дам на нас ни го даде на вас нз че няма те ще Ви го дам да видите горе долъ какво може да даде и няма проблем :)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #32 -: 20.11.2008, 11:39:58 »

Здравей Дани!Утре имаме обща лекция по детска литература.Казах вече на една колежка-Светлето да го поиска ,моля те ако е удобно дай го на колежките-то шще е малко късно чак в Понеделник да го видиме но все пак преди контролното може да е в полза все пак!
Пак БЛАГОДАРЯ!
Дължа ти услуга!
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #33 -: 20.11.2008, 22:20:43 »

На лекцията ще ви го дам то на нас е ем курсова работа ем задачи които могат да ни помогнат няма те проблем аз утре ще го дам :)
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #34 -: 21.11.2008, 09:40:25 »

Дани аз им го пускам да го видят,снимайте бе хора СТАВА И СЪС СНИМКА :wink:

Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69431&pid=9001559

Ако не я виждате хубаво си я записвате на компа(със десен бутон-сейв ас....) и  вече от компа увеличавате и се вижда

Контролното ще е на първите три задачи такива ще са
 :drunk:
« Последна редакция: 21.11.2008, 09:42:30 от Eli83 »
Активен

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #35 -: 21.11.2008, 19:56:16 »

Ми Ели как да се сетя то от толкова задачи за това изключих ама хубаво че си ми умничка и мс много за услугата :)
Активен

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #36 -: 24.11.2008, 16:46:17 »

Абе днес по математика как ви задачи Ви даде на контролната? :-)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #37 -: 03.12.2008, 01:03:46 »

Дани...... :-( съжалявам чак сега влизам да видя че си писала за задачите..........вече е късно той даже каза оценките..........милички мерси за труда да снимате Курсовата работа.....то и ние я имаме....тва не е конспекта обаче-него го даде преподавателя по лекциите........пак мерси ви много!:)
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #38 -: 03.12.2008, 11:25:05 »

Няма проблем курсовата работа ни даде тоя по упражненията и беше казал че и конспект и курсова работа на нас.А и на нас ни каза оценки те аз не съм доволна мн ама карай мс мн че обърна внимание:)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #39 -: 03.12.2008, 12:09:03 »

Нали затова са колежките! :wink:
Активен
:)