Пловдивски университет > Форум за актуални въпроси, информация и обяви

за този форум...

(1/5) > >>

Атанас Терзийски:
Това е новия форум за бързи въпроси и бързи отговори. Моля поствайте тук вашите недискусионни въпроси, търсене на бърза и актуална информация и т.н. По този начин се надяваме да помогнем за по-лесното ориентиране във форума и намиране на информация, както и изчистване на останалите форуми от недискуционни теми.

Всякакви идеи за корекция на името, политиката за ползване и каквото и да е друго са добре дошли (както винаги).

:bow:

Стефан Николов:
Аз имам няколко препоръки към самите питащи:

Избягвайте заглавия "Въпросче", "Моля за помощ", "HELP", "?!?!?!?!" и подобни. Постарайте се заглавието на темата ви да има нещо конкретно свързано с въпроса. И да не съдържа повече от един пунктуационен знак на края. Напишете си самия въпрос ясно и точно. Дайте възможно най-много подробности отначало, а не после 5-10 поста да се уточнявате. Въпроси свързани с конкретни предмети, конспекти, дати за изпити и подобни неща задавайте във форума на съответния ви факултет.

Атанас Терзийски:
Подкрепям lowstef и препоръчвам такива теми от рода на "спешно", "помощ", "помогнете" да бъдат изтривани от модераторите.

Антония:
Съгласна съм с lowstef  и Атанас. Аз лично ще трия такива теми. Бъдете по-конкретни в заглавията си,нищо не ви коства.  :smoking:

Kelli_Mutu™:
На същото мнение съм  :handshake:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия