argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Английска Филология випуск 2012 г.  (Прочетена 171779 пъти)

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF

     Аз съм I курс Английска филология, както вчера се похвалих в темата ''Кой - Какво".
    
     Привет на всички бъде... извинявам се, тазгодишни колеги I курс АФ, както и БЕАЕ и всички останали с английски! Дочух от нашата колежка VeSseLina, че се замисля събиране, за да отидем заедно на откриването на 28.09. Подкрепям идеята с 2 ръце и ви призовавам да организираме това. Пишете откъде сте, как се чувствате...и кога най-рано ще сте в Пловдив (за тези, които ще пътуват от другаде)   :wink: Не е изключено да се видим и малко преди деня на откриването, но това зависи изцяло от вашите времеви възможности. Оставих skype в другата тема и ми стана много приятно, че не закъсняха реакции. Ще се зарадвам да видя още много постове и скайпове в оставащата седмица и половина  :bravo:

     Засега честито,  :beer: и feel free to write!  :toivo: ,


     Фани                                                                                         skype: dj_foni
« Последна редакция: 15.07.2009, 23:38:40 от Антония »
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

VeSseLina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
  • АФ
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #1 -: 16.09.2008, 21:31:33 »

Колежке, браво, че си пуснала такава тема :Р :)


Колеги от  АФ..надявам се се да одобрите хрумналата ни идея и да се съберем повечко.. :)
« Последна редакция: 17.09.2008, 11:49:55 от VeSseLina »
Активен
Just smile!

LADY DI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #2 -: 17.09.2008, 12:31:05 »

 :-) Подкрепям идеята с две ръце.Но да, наистина,който има време и желание можем да се срещнем и преди това за по кафе.
Активен

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #3 -: 18.09.2008, 13:29:31 »

Аз съм от Сливен и се чувствам...не знам как да го изразя, хем ми е гадно че ще заминавам, хем ми е малко нетърпеливео да се срещна с нови хора, да попадна в нова среда... Харесвам Пловдив, родена съм там, но след всеки път, в който се наложи да отида до там се разочаровам малко по малко.
А относно срещата, аз за съжаление ще дойда на 28 сутринта, защото моята приятелка има рожден ден на 27 и не мога да го пропусна за нищо на света, но пък ще се видим на откриването :mmm: И моля ви, не бъдете необщителни и надменни, бъдете себе си  :D
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #4 -: 18.09.2008, 14:07:47 »

Аз съм от Сливен и се чувствам...не знам как да го изразя, хем ми е гадно че ще заминавам, хем ми е малко нетърпеливео да се срещна с нови хора, да попадна в нова среда... Харесвам Пловдив, родена съм там, но след всеки път, в който се наложи да отида до там се разочаровам малко по малко.
А относно срещата, аз за съжаление ще дойда на 28 сутринта, защото моята приятелка има рожден ден на 27 и не мога да го пропусна за нищо на света, но пък ще се видим на откриването :mmm: И моля ви, не бъдете необщителни и надменни, бъдете себе си  :D
Привет Lady_in_Black! Благодаря за отговора ти и ме радва начинът, по който изразяваш очакванията си... :) Честно казано, и аз се надявам на същите неща - от нас да се получи готина банда от приветливи хора с топли сърца и остри умове (каквито би трябвало да сме, предвид престижната специалност, към която вече сме направили първата крачка  :roll: ). Също така съм напълно съпричастна със смесените ти чувства към всичко, което ти предстои след 28.09. Аз самата съм пловдивчанка и бих могла само да гадая какво би ми било ако бях на твое място...Само в едно мога да те уверя - въпреки всичко, Пловдив НАИСТИНА е пълен с топли и свестни хора.

Отсега нататък ние сме тези, от които зависи да си направим групата такава и да търсим хубавото едни у други. Така че засега, преди да са ни затрупали с домашни, сесии и прочее, имаме една задача - да мислим позитивно и да се кефим  :#1:  Продължавайте да пишете за каквото ви е на душата...и кога ще можем да се съберем  :handshake:
А ти, Lady_in_Black, изкарай незабравим рожден ден с твоята приятелка и на сутринта ела усмихната до уши - ще има за какво  :sun:
« Последна редакция: 18.09.2008, 23:50:23 от Fanita4 »
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #5 -: 19.09.2008, 13:46:12 »

Ехх, много ви се радвам на всички, изпълвате ме с надежда  :-* Усещам аз, че ще завържа някое друго приятелство :-)
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #6 -: 19.09.2008, 13:48:03 »

И аз се надявам да се радваме взаимно  :hug:
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

VeSseLina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
  • АФ
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #7 -: 19.09.2008, 13:49:19 »

 :-)

Ще се видим на 28-ми, нали ? :roll:
Активен
Just smile!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #8 -: 19.09.2008, 13:49:35 »

Lady_in_Black, как се казваш...ако е удобно, има6 ли skype...няма проблем, не искам да се натрапвам, просто питам :)
« Последна редакция: 20.09.2008, 14:46:42 от Fanita4 »
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #9 -: 19.09.2008, 13:49:56 »

Ей щях да питам кой къде живее от вас? Аз съм близо до ректората, на някакъв булевард беше, ама забравих как се казваше :hihi:
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #10 -: 19.09.2008, 13:50:43 »

Разбира се, че ще се видим...най-късно тогава  8-)
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #11 -: 19.09.2008, 13:51:13 »

Да, скайпа ми е lady_amg, който иска да ми пише, да заповяда  :-)
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #12 -: 19.09.2008, 13:51:43 »

"Цар Асен"?  :roll:
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #13 -: 20.09.2008, 12:46:34 »

Хайде пишете, не се срамувайте  :-) Има толкова  много колеги във форума, а това е идеалната тема за нас, нека не и позволяваме да загине  :roll: Дори и нещо друго да е, не точно това, за което се говори в темата, напишете го, никой няма да ви се скара :toivo:
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #14 -: 20.09.2008, 13:39:57 »

Хайде пишете, не се срамувайте  :-) Има толкова  много колеги във форума, а това е идеалната тема за нас, нека не и позволяваме да загине  :roll: Дори и нещо друго да е, не точно това, за което се говори в темата, напишете го, никой няма да ви се скара :toivo:
   ТОЧНО ТАКА!! Пишете каквото искате. Бих желала тази тема да ''оцелее'' не само сега, преди откриването, но да ни служи през целия първи курс...ще има дни, да не кажа цели седмици, през които ще виждаме само хората от своята група, а ние сме много (доколкото разбрах, няма незапълнени места, така че 105) и това може да бъде място за всички НАС - да изразяваме впечетления, да отправямв молби за помощ...изобщо да се подкрепяме ''от разстояние'', защото програмата няма да ни позволява винаги да сме заедно!!
   Браво, Lady_in_Black, благодаря за чудесно казания призив - това, че започнах да пиша за събиране не изчерпва I курс АФ...знам, че много от нас четат темата ''тихо'', но наистина - както казах в началото, FEEL FREE to write! Представете се, кажете здрасти...или каквото и да е. Ако искате кажете, например, колко искате да изгрее слънце, защото ни е последния ''айляшки'' уикенд, или колко ви дразни шума от ремонта на съседния апартамент (както вмомента при мен  :-D ). Никой няма да ви се скара, покажете се! Вижте Български с Английски колко активно се показват, нека вземем пример от тях...а са по-малко от нас. Няма нищо лошо, но мисля, че и ние можем.
   Чудесен уикенд желая на всички и да драснете по 1 ред!  :toivo:
« Последна редакция: 21.09.2008, 16:41:28 от Fanita4 »
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

LADY DI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #15 -: 20.09.2008, 22:52:16 »

Здравейте отново бъдещи мои колеги.Наистина,много се радвам,че всички изглеждате много приятелски и оптимистично настроени.Поздравявам фанита още веднъж за това,че направи тази тема и скрено се надявам да бъдем един весел и задружен колектив,какъвто трябва да бъдем,защото няма какво да делим.Аз имах едно прекрасно лято,изпълнено с много емоции и приятни моменти и сега се радвам на последните дни от лятната си ваканция.От една страна не ми се иска да свършва това време защото беше много хубаво,но няма начин.Рано или късно,човек трябва да се върне към задълженията си,да продължи да учи , да се развива и усъвършенства.Но от друга страна се радвам защото за мен ще е удоволствие да се запозная с вас и най-вече защотото ще уча това,което винаги съм искала.Сега ви пожелавам една наистина приятна и ползотворна почивка,преди да срещнем и да поемем към дългия и нелесен път към осъвършенстването и реализацията ни заедно.
Активен

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #16 -: 21.09.2008, 16:13:37 »

    Благодаря за топлите думи, LADY DI  :hug:, и съм напълно съгласна, че нямаме какво да делим, освен (поне) 4 години, през които ще стоим едни до други - и буквално, и преносно, през които ще посрещаме заедно и веселието, и трудностите, както и, дай Боже, приятелства за цял живот.
    Радвам се, че ще учиш това, за което винаги си мечтала. Най-после, аз също.  :#1: И...кажи им, че писането ''не хапе''  :hihi: Вълнувам се от Началото, затова се радвам като дете на бонбон за всеки отговор по темата.
    Започна последната седмица, през която можем да се наричаме ''бъдещи колеги'' и желая на всички такива да я изкарате весело! Аз лично ще се отдам на спокойствие, пълен релакс и заобиколена от малко, но много близки хора. Моето лято също беше чудесно, но емоциите и, вярвам, наистина чудесните неща сега са близо и ми предстоят повече от всякога, затова искам да ги посрещна ''in full peace of mind''

    Поздрави и пожелания за слънчево време, Фани   :sun:
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #17 -: 23.09.2008, 14:53:41 »

!!!! ПОКАНА !!!!  ПОКАНА !!!!  ПОКАНА !!!!
       Скъпи колеги от Английска филология! На 26.09.2008, петък, в Пловдив за четвърти пореден път ще се състои традиционното есенно събитие ''Нощ на музеите и галериите''. Общо 31 музеи, общински и частни галерии в Пловдив ще се включат със специална програма. По официални данни, тя ще включва концерти, сценични възстановки, прожекции на любопитни моменти от близкото и далечно минало, изложби на уникални документи, снимки, гравюри, карти, рисунки и други експонати, представляващи различни сфери от живота в Пловдив и България, както и ревюта.
        Събитието се характеризира с извънредно оживление, осветеност и полъх на добро настроение от всички посоки на града.

        Входът навсякъде е безплатен, а на много места и бирата!!!  :beer:

                     
Час и място на срещата: 26.09.08, 21:30 пред входа на Централна поща (под часовника)

        Препоръчва се: присъствие
        Забранява се: липса на добро настроение и усмивки, при наличие на присъствие  8-)

   NB // Поканата важи за всички!! Молбата ми е единствено да заявявате присъствие тук, в тази тема, за да знаем колко хора ще се чакаме!
        Хайде до скоро! И сложете удобни обувки  :-D    :beer: :toivo:
« Последна редакция: 23.09.2008, 16:47:49 от Fanita4 »
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #18 -: 23.09.2008, 15:08:15 »

Иска ми се да можех да дойда, но уви няма да стане. Всички други, не пропускайте тази възможност и приятно прекарване !!! :hug:
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

flipper

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #19 -: 23.09.2008, 15:10:50 »

Здравейте аз също съм първа година АФ и съм от Пловдив мисля да пропусна откриването и да дойда направо на 29 за първите лекций  :#2:
Активен