argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос?  (Прочетена 3958 пъти)

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Въпрос
« Отговор #20 -: 16.09.2010, 16:36:27 »

Добър ден.Сега ще съм първи курс лингвистика и доколкото разбрах,филологическия факултет се намира в нова сграта на бул. България /поне така ми казват всички/ или се бъркам?
Филологическия факултет е в ректората, отделен въпрос е, че на много филологии им слагат лекции и в Нова сграда.
Активен

Middlesbrough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re:Въпрос
« Отговор #21 -: 16.09.2010, 19:52:04 »

Педагогическия е в нова с него се бъркаш сигурно :)
Ама при нас е по-ЯкО ;)
Активен
http://bulfleet.com/?recruit=2149066  Много яка игра пробвайте ;)

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпрос
« Отговор #22 -: 17.09.2010, 10:05:48 »

ОК.Мерси много за отговорите.Аз предпочитам да сме само в ректората,защото ми е на 5 минути път пеша.Ще видим,като излезе програмата,дали ще има смисъл да си вадя карта за градски транспорт.Ама на мен ми е чудно,защо така са го измислили?Не е ли по-добре за студентите да си карат лекциите единствено в една сграда,а не единия ден ректорат,другия нова сграда?Някой по-голям курс ако може да каже,винаги ли е било така?
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпрос
« Отговор #23 -: 18.09.2010, 14:16:10 »

Добър ден.Сега ще съм първи курс лингвистика и доколкото разбрах,филологическия факултет се намира в нова сграта на бул. България /поне така ми казват всички/ или се бъркам?
Здрасти, мога да ти кажа, че който ти е казал това или въоще не ходи на лекции ако е в по-горен курс или е зле информиран ако е първи курс, Филологическият факултет си е в Ректората и никога не е бил в Нова сграда ;) за карането на лекции в Нова сграда го има това, но не е постоянно, просто разпределение на програма даже се случва в един ден да имаш в Нова сграда и следващата лекция да ти е в Ректората, няма проблеми в това, даскалите като им кажеш влизат в положение ;) може  би ти като учиш лингвистика ще имаш и лекции или упражнения в Нова сграда, защото там има езикови кабинети, а това на вас ви е нужно, но в момента специално за това гадая.Със сигурност ще си имаш повече в Ректората, където е филологическият факултет ;)
Активен

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпрос
« Отговор #24 -: 19.09.2010, 15:14:20 »

Мерси за отговора.Значи,все пак ще се наложи да си вадя карта за градски транспорт,която не е много евтина.  :-( :no:
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпрос
« Отговор #25 -: 19.09.2010, 23:07:09 »

Мерси за отговора.Значи,все пак ще се наложи да си вадя карта за градски транспорт,която не е много евтина.  :-( :no:

Не бързай все пак, изчакай да излезе програмата и тогава, има време ;)
Активен

cocolino

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Въпрос
« Отговор #26 -: 02.11.2010, 18:09:47 »

Знам,че с невзет изпит от миналата година,втория семестър,сега не може да се кандидатства за стипендия.А може ли да се кандидатства за такава през втория семестър тази година,въпреки невзетия изпит?
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Въпрос
« Отговор #27 -: 02.11.2010, 19:36:24 »

Не ... с невзет изпит може да се кандидатства само за европейски стипендии ...
Активен