argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебна програма "Математика и информатика" - редовно  (Прочетена 8831 пъти)

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Митак, не си само ти така. Цяла седмица бачкам без почивка за да мога да си взема 3 дни от понеделник да почивам за да си оправя всичко с университета.
И още няма програма  :angry:
Активен
Everybody Lies.

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Уж Университет уж умни хора академична среда-глупости-като в даскало едно време
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Абе, какво се коркате, като не идвате после така или иначе в часовете? Аз се шегувам, защото и аз искам да си знам часовете.
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Ако имахме намерение да не ходим за какво ни е програма.
Въпроса е да видим кое ще ни е по-трудно за да си нагласим така работата, че да можем да посещаваме и лекции и упражнения.
Не сме чак толкова несериозни, колкото всички казват  :-)
Активен
Everybody Lies.

ScherZ

  • Гост

Eми и на мен ми е тъпо ... и аз работя ... всеки иска да си направи график и да го даде и съгласува с работодателя навреме, за да няма изненади... това забавяне лази по нервите на много мои колеги. явно първата седмица ще е така.
Активен

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Г-н Енков-поне кажете ако сте проверили на вас поне дали са казали кога ще е готова или поне вие да сте видяли че я свършват ?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Според мен е готова вече! Да споделя, че проблема е човешки фактор от Ректората - Централен Учебен Отдел, не е мързелът на админите да я въведат. Неволна грешка на нов служител взима за основа стар вариант на програмата, не миналогодишния, който беше по-напаснат. Плюс това сега има и промени в броя групи (5 групи Информатика) в 1-ви курс и не стигаха залите.

Много е дразнещо, знам. И аз обичам да съм информиран навреме и да си правя сметка на времето. Макар че аз не работя в офис и не се съобразявам с работодател, все пак...
Активен

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Според мен е готова вече! Да споделя, че проблема е човешки фактор от Ректората - Централен Учебен Отдел, не е мързелът на админите да я въведат. Неволна грешка на нов служител взима за основа стар вариант на програмата, не миналогодишния, който беше по-напаснат. Плюс това сега има и промени в броя групи (5 групи Информатика) в 1-ви курс и не стигаха залите.

Много е дразнещо, знам. И аз обичам да съм информиран навреме и да си правя сметка на времето. Макар че аз не работя в офис и не се съобразявам с работодател, все пак...
Г-н Енков и в крайна сметка кога ще се качи в нета и дали вече я има -от това "Според мен вече е готова" не мога да разбера-а настоявам толкова много защото съм на работа в момента и шефката очаква да и кажа защто всеки си е казал графиците само аз съм без-моля ви ако я знаете на информатика 2ри курс да ни я дадете
« Последна редакция: 27.09.2008, 10:48:47 от 24/7 »
Активен

Владислав

  • Гост

Хайде на програмата http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/  :D
Активен

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Мерси много за програмата !
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Уф, хич не знам как ще ги наглася  :-(
Активен
Everybody Lies.

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Уф, хич не знам как ще ги наглася  :-(
Аз сигурно ще напускам работа-университета тази година ми е по-важен от нископлатена работа за много часове-не си заслужава просто
« Последна редакция: 27.09.2008, 12:37:55 от 24/7 »
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Май ще сме двама да ти кажа. Моята не е ниско платена, но не си заслужава да си зарежа образованието заради нея.
Иначе си харесвам работата  :-)
Активен
Everybody Lies.

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Май ще сме двама да ти кажа. Моята не е ниско платена, но не си заслужава да си зарежа образованието заради нея.
Иначе си харесвам работата  :-)
И аз и не мислих да е само за лятото но и не помислих че така ще стане - графика е гаден а аз работя по 12 4аса -то няма нито 1ва нито 2ра смяна как да бъда освен 2 нощни петък и събота-а бе супер тъпо  :s:
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94

МОята програма е супер :-) :#1: Кой като мен само в сряда,четвъртък и петък :)В понеделник за час и половина един спорт и тва е:) :#1:
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

Lil`Nigga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 435

И аз и не мислих да е само за лятото но и не помислих че така ще стане - графика е гаден а аз работя по 12 4аса -то няма нито 1ва нито 2ра смяна как да бъда освен 2 нощни петък и събота-а бе супер тъпо  :s:
Това със смените по 12 часа наистина е гадно, пробвах миналата година не става  :-X
Активен

Георги Атанасов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
  • Георги

Като цяло програмата е гадна тая година  :-(
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

II Информатика да направите банкет, ако наистина професор Миховски, а не доцент Коликов, ви води Алгебричните Структури!
Нищо лично с/у доцент Коликов, той просто изисква много повече, отколкото сте готови да дадете...

Само това е достатъчно, за да преглътнете разпокъсаната програма! Също и д-р Темемужка Пенева е добър и внимателен преподавател - за ДУ.
Активен

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Е сега г-н Енков и вие си имате програмата :) и а я имам - и благодарение на това-по-бързо ще напусна работата-то просто няма начин 12 часа да работиш и после 8 часа на лекции да си-успех на тези които ще го правят-1вокурсниците които ще са при вас ще разберат че има и свестни преподаватели !
Активен

fmi_pl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

А как ще стане това? Едновременно в понеделник и втори курс информатика и първи математика и информатика да карат в застъпващо се  време, в различни зали с един и същи преподавател Информационни технологии?
http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu_gra/uch_zan_inf_2_red_a.htm
http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu_gra/uch_zan_minf_1_red_a.htm
Активен