Пловдивски университет > Пловдивски университет "Паисий Хилендарски"

Бригади

<< < (2/7) > >>

kimi_f1:
 :-)  :handshake:
danke  :wink:

ilkooo:
Аз лично бих предпочел едно лято в US заради самата обстановка и естествотот на работата там пък и ако си намериш 2 работи и парите няма да са никак малко. Бих препоръчал едни сайт да видиш за какво става дума : http://www.usitcolours.bg/ .Хората твърдят, че това е най-евтината и сигурна фирма ама трябва да прочетеш в сайта за да се увериш  :wink:

hint:
Аз личо не бих заминал на бригада, тъй като имам доста приятели кото са се опарили или казват, че парите вече не си струват. Преди години имаше сметка от тези бригади, сега вече не е толкова голяма. А и поне според мен, ако имаш желание за работа можеш и тук да си намериш доходоносна работа по морето, без да имаш главоболията в Америка или англия.
 Относно Англия според мен е по - добре да заминеш не на бригада, а отделно и да си търсиш работа, поне такива са моите наблюдения.

Retoy:
първо не мисля ,че някои студент може да си намери работа за 250 паунда на седмица в нашата родина затова не ми говорете наизуст,второ почти никои в Англия не му пука дали знаеш англииски или не, той е само предимство ,трето -не е толкова лошо колкото го изкарват повечето хора,четвърто- стига сте си седяли в тая Бг така или иначе тук ще живеем цял живот,отидете вижте света ,ще видите като се върнете колко ще има да разказвате и как ще чакате  следващата година отново да заминете,бил съм на бригади и в Usa и England ,и на двете места е невероятно само ,че в Англия се изкарват повече кинти ,ако успеете да се проявите със сигурност ще ви направят ваизер дори и от първата година,тази година ще ходя за 3 път и ще ви кажа ,че ще го правя докато няма да има смисъл.Ще ви споделя аз как заминавам -по принцип се свързвам с един от агентите в България на англииските фирми за работа на младежи в Британия(в случая моята фирма е HOPS ) Той ми предлага няколко оферти(към 4,5) и аз избирам къде да отида ,първият път късмета ме заведе близо до Бирнингам и там се оказа една от най-добрите ферми в цяла Англия ,сега вече е много трудно да се попадне там ако нямаш покана от боса,но иначе ви пожелавам успех ,за тези които имат желание нама да бъдат разочаровани ,с агент излиза към 300 лева документите -мисля ,че по евтино няма да намерите

encore:
Здравейте.Имам един въпрос относно бригадите.Тъй като аз съм студент 1-ва година бих искал да попитам дали ако реша да замина на бригада ще мога да ида на такава.Задавам този въпрос защото много хора са ми казвали, че студентите 1-ва година небиват допускани на такива бригади защото от "ПУ" не разрешавали.Ако можете да ми кажете има ли нещо вярно в това???

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия