Пловдивски университет > free ping

реклами по форума

(1/3) > >>

Атанас Терзийски:
Някой си "Filosof" пусна едно и също съобщение на тема "oferta za 8 dekemvri" във всички форуми, което мен лично ме дразни доста. Засега този спамър е забранен за 14 дена до форума, но въпроса трябва да се реши. Ето идеи: (1) ограничаваме свободната регистрация във форума или (2) търсим още модератори, дано по-активни... В интерес на истината това не е първи такъв случай -- често пускат доста агресивно и обяви за работа и т.н.

Kelli_Mutu™:
Наско, напълно съм съгласна с теб. Много е дразнещо подобно спамене на зелия форум и отделните секции. Случва се понякога и е неприятно, защото следва едно триене във всеки форум поотделно. Иначе нямам нищо против обявите за 8 декември, но ако се пуска нещо подобно нека да е поне в Публик и да е по 1 път, а не по сто пъти.
А относно идеите не ми е ясно как ще се реализира № 1? Как така ще ограничим регистрацията във форума?!
За модераторите принципно съм съгласна. Има форуми, в които модераторите са неактивни.

Стефан Николов:
Аз ъъъъ, такова, извинявам се, но напоследък много-много ме няма тук. Опитвам се да влизам по веднъж дневно поне и вече съм трил поне един такъв спамър, но нямам много време. Много съм съгласен да има повече модератори, но трябва да се по-активни, а не да имаме 20 души на хартия (на сървър по-точно казано) и само 2-3 от тях да вършат нещо.

Атанас Терзийски:
Дони, бихме могли да направим така, че всяка една регистрация да се благослови от администратора. Това имах предвид, когато писах "ограничаваме свободната регистрация във форума".

marin2025:
Съжалявам  много ,   Наско   , но  не  съм  съгласен  някой     си  ,  да  взема  решение  вместо  мен! Считам  че  ,  е  напълно     достатъчно  само          валиден        факултетния  номер  !Принадлежността  към  дадена  институция  , според  мен  е  достатъчна  гаранция  за  лоялност  и  добронамереност  към  останалите       потенциални  ползватели   на  форума!Нали  така, или  си  на  противоположно  мнение? :y: :handshake: :sun:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия