argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стопанска история-съвет  (Прочетена 5292 пъти)

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Стопанска история-съвет
« Отговор #20 -: 28.12.2008, 22:45:19 »

колеги, стига сте се заяждали за тая стопанска история бре. някои тук искат съвет как точно да постъпят, за да си вземат изпита, независимо как ще да се случи това, а все ще се намери някой, дето да нарежда останалите.
колега Ицкей, не те познавам, както може би и ти мен. не мога да кажа нито добра, нито лоша дума за тебе. не мисля обаче, че е редно да нареждаш хората според правописа, дето използват в тоя форум. главни и малки букви, това или онова… когато е трябвало, доказали са се. когато е трябвало, оценили са ги.
това тук не е място, дето да те бият през ръцете за подобни неща. това, струва ми се, е място, където студентите да общуват и да помагат един на друг, доколкото е възможно, по определени въпроси.



Адското лицемерие!!! Можете да пишете простотии за преподаватели, без да искате да се изправите пред тях и да ги заявите, а тук не можело да се каже никаква критика против вас, защото Вие сте се били доказали където трябвало.  :-D Трябва да сме солидарни с неграмотността, наистина. Грешката е моя. Тя грамотността е рядко явление, което Ви огрява само на изпити.  :-D Въобще малко срам нямате ли, дами и господа, бъдещи вишисти, че дори и бъдещи магистри?

И за какво нареждане за какъв правопис става дума? Да не съм Ви правил разбор на постовете с подчертаване с червен цвят на сгрешените Ви думи? Ставаше въпрос за една дума. Една единствена дума. И тя е името на родината ни. Да си помагаме викате? 12-13 години в училище и някой хора на елементарното писане да не са се научили, тръгнали икономически науки да ми учат. Абе, бегайте, бее  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re: Стопанска история-съвет
« Отговор #21 -: 29.12.2008, 18:03:20 »

Пише се някои хора,а не някой хора.Явно и най-оборотните допускат грешки.Всички сме в очакване на новата страница с остроумия...
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Стопанска история-съвет
« Отговор #22 -: 29.12.2008, 22:02:20 »

Грешки прави абсолютно всеки. Но в случая не ставаше дума за някакви си грешки. Между неграмотност и правене на грешки има все пак някаква разлика, независимо от мащаба на мозъка на четящият тези редове. Дерзайте колеги, дерзайте :)


П.С. Вече като видиш грешка и я посочиш, значи си с комплекси. Като видя слънцето и го посоча, пак ли е комплекс? Или е комплекс само когато истината наранява. Ооо чудо, думите придобиват нови значения.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Стопанска история-съвет
« Отговор #23 -: 31.12.2008, 11:51:43 »

Нямам представа кой е с комплекси, не се вълнувам чак толкова. Просто ми е гадно да чета толкова неграмотни слова във форум на университет, но това не го приемам чак толкова лошо. Равнодушието премина границата на търпението ми в мига, в който видях името на родината си с малка буква в някакви слова, в които се говори против преподавател с толкова години стаж. Недоволството според мен трябва да се изразява гласно, а не анонимно във форум и то поради една единствена причина, а именно резултатът. Той липсва, когато бръщолевенето не е подплатено с нещо веществено-материално под формата на действие. Системата не може да се саморегулира от само себе си. За да оздравеете, ходите на лекар, пиете хапчета, нали? Не можете да оздравеете като псувате болестта по форумите. Ако това бива неразбрано, мога и още по-образно да се изразя, само кажете.

Колкото до смеха, то ще ви кажа, че комедията е най-трудния жанр от всички, така че като Ви е смешно, смейте се на воля. Емоциите на смеха са трудно постижими, а са толкова приятни. А всеки обича да му е приятно. И значи, хем е приятно, хем искате да секне. Форма на мазохизъм, може би.   :-D

За забелязването нямам идея. Правим това, което смятаме за правилно, пък те реакциите са винаги различни. От обвинения за комплекси, през смях и забава, та до небето и обратно. Палитрата е пълна. Щом чак вас Ви накарах да се регистрирате и така да преминете високата и тежко охранявана барикада, деляща четящите от пишещите. Не се справяте никак зле, но като ми свикнете се надявам вече и от първия прочит да ме схващате и то правилно.  :-P

Иначе никой не се закача с обема на мозъчните Ви възможности. Обиждам Ви не аз, а Вие сам/ сама се самообиждате, чрез възприятия си. Последното, което влагам е обида, но пък това е често първото възприемано нещо. Каква ирония само, но в контраста има доста чар.  :wink:

Щастливо и пълноценно посрещане на Новата година. В това пожелание, понеже е стандартно, маржът между вложено и възприето би бил най-малък. Не обичам да съм толкова стандартен, но поне за едно нещо искам да ме възприемете по начина, по който го влагам. Останете си със здраве.  :rock:
Активен
Ицко иска поничка!

xstoyanx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Стопанска история-съвет
« Отговор #24 -: 05.01.2009, 18:14:30 »

ами ще ви кажа само , че го взех от ликвидация тоя тъп изпит, като и 3-те пъти писах по всички въпроси и последния път бях писал най-малко. Няма логика, няма сигурност, каквото и да правиш и пишеш не знаеш какво ще стане на изпита, така че ако има скъсани без причина- споко :)
Активен