argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Разширена програма по английски език - 6 семестъра  (Прочетена 1654 пъти)

lady

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Здравейте, колеги! Има ли някой , който учи разширената програма по английски език - 6 семестъра? (магистратура)?
Активен

zeko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравей,  аз мисля да се записвам тази година. Подадох си молбата и ми казаха, че изпитът ще е най-вероятно на 9 ноември 2008.
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Аз пък това лято се дипломирах от тази магистратура и сега ме приеха в другата-Лингвистика и превод
Активен

lady

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

как се ходи на лекции -всяка събота и неделя ли или през седмица? трудно ли е ? Оставете някакви координати за връзка - skype например...
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

В началото часовете бяха по-разредени,но през втория семестър и до края почти всяка седмица сме имали часове и изпити
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Колеги, дали някъде бих могла да намеря примерен изпит по английски за тази магистратура.Понеже и аз се интересувам...то мина за тази година, но догодина :-)
Благодаря преварително
Активен

lady

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Ами долу на сергията продават примерни варианти - към 5 лв е. А иначе ако сте завършили някаква следдипломна квалификация с английски се влиза без изпит. Моля tonitab да остави някакви координати.
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

За изпита не мога да дам някаква информация,защото когато аз влязох,все още беше старият формат-превод,преразказ и диктовка.Сегашният формат е заложен явно най-рано през 2006 година.Иначе аз не съм държала изпит,защото навремето бях държала КСИ по английски и ми признаха оценката,защото познавах Руми Илиева и тя каза,че няма смисъл да се явявам отново на изпит.Иначе ако някой се надява да научи английския кой знае колко много,да не си прави подобни илюзии.Имейлът ми е tony80bg2000@abv.bg.По-удобно ми е така,защото избягвам да си пълня скайпа с хора,с които ще си пиша само 1-2 пъти
Активен

kassie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Записвам тази магистратура следващата седмица. Ще ми бъде приятно да се запознаем  :handshake:
Активен