argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпросче относно освобождаване на изпити  (Прочетена 2528 пъти)

Zara_boys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Здравейте някой знаели от минали години на тези който са заваршили "ТУ' кои изпити им се зачитат.Дали ште ми зачетат Икономикса,Основи на управлението,Математика и информатика.Благодаря ви предварително.И някои знае ли как се попалва молбата за освобождаване.
Активен

giter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

Трябва да попиташ съответните преподаватели дали ще ти зачетат изпита.
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Тези, които са завършили Индустриален мениджмънт в ТУ, се освобождават от почти всички изпити от първата година. Т.е. остават само Стопанска история- от първия семестър, Икономика на труда и Икономически теории- от вторият.
Освобождаването става чрез подаване на молба за освобождаване, купува се от книжарницата, попълват се предметите и се дава на Ели Шишкова. Не са нужни разговори с преподавателите.  :wink:
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

Zara_boys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Мерси за инфото а знаешли какво точно се поплва в молбата само предметите които мисля че ще осбодя или нещо друго се пише
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Изброяваш предметите в едното поле на молбата, в другото пишеш, че си ги изучавал през бакалавърското обучение, прилагаш академична справка (ако нямаш диплома) или копие от диплома.
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

Ili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

А някой знае ли за завършилите Европейския колеж,зачита ли им се Икономика на предприятието?
Активен

Zara_boys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Мерси много дано да ми зачетат повече изпитчета,А знаепли след колко време следкато подадеш молбата излиза резултата дали сате освободили.
Активен

алексос

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здражеите.някои може ли да ми одговори ако имам диплома специалист от преди бакалавара.и има предмети които ги имаме сега.дали ще ги признаят.
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Здражеите.някои може ли да ми одговори ако имам диплома специалист от преди бакалавара.и има предмети които ги имаме сега.дали ще ги признаят.

нищо не пречи да напишеш в молбата предметите, които мислиш, че може да освободиш. приложи дипломата от специалист и те ще преценят :) реално никой не може да каже нищо за момента.
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, някой знае ли кога ще изкарат списъците с признатите изпити (за тези който сме си подали молбите миналата седмица)?
Ако някой разбере нещо ще бъда много благодарна ако, пише тук. :wink:
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Колеги, някой знае ли кога ще изкарат списъците с признатите изпити (за тези който сме си подали молбите миналата седмица)?
Ако някой разбере нещо ще бъда много благодарна ако, пише тук. :wink:

списъка е постоянно изкаран до стая 5. там новите решения по последните молби се добавят. така че освен да проверяваш всеки ден до Коледната ваканция, нищо друго не ти остава :)
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Много благодаря  :-)
 Искаше ми се да разбера преди събота, но явно нямам късмет. :-D
Активен

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

Молбата ми е подадена на 5.12, а все още резултат няма...така, че освен да чакаме друго не можем да направим.
Активен