argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Курсови работи и реферати (магистри некономисти и икономисти 1 курс ФМ)  (Прочетена 2025 пъти)

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Здравейте,

исках да попитам дали някой може да ми каже дали вече има определени курсови работи и реферати по предметите, които вече учим (Финансов анализ и управление на оборотния капитал, Капиталов пазар: основни финансови инструменти, Банкови перации и финансови услуги), че не можах да присъствам на първите лекции от предишните две седмици и не знам дали вече има дадени такива курсови работи? Ще ви бъда благодарен ако някой сподели и ако може да ги пусне темите като отговор.

Мерси предварително!

Поздрави, Али Неби!
Активен

marsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравей! Има, но мисля, че сигурно ги знаеш: резюмето по микро и 4 теми по макро.
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Marsi, anebi пита за курсовите на 2-ри курс неикономисти и 1-ви курс икономисти :-)
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Дам, мен ме интересуват за втори курс неикономисти и 1 курс икономисти. :)
Активен

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Колеги,

нямали някой който да даде малко информация за курсовите работи?


Вече знам за курсовата работа по финансов анализ, но бих искал да разбера и за другите. Ще съм ви много благодарен. Предполагам, че това ще помогне и на други наши колеги.
Активен

Icy_cold

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

anebi, има тема за Капиталиви пазари при акад. Попчев.

"Изпит: 01 Февруари 2009 - тест за 20 мин., 20 затворени въпроса, от които 1 или 2 задачи за смятане.

Курсова работа: съставена от 2 части
1 част:  Избира се една фондова борса (без Българската фондова борса) и се разглежда нейната организация, структура, инструменти, субекти, правила и перспективи.
2 част: Може да бъде финансови инструменти или извънборсови капиталови пазари, но задължително е да има актуални данни, нормативни изисквания, изследователски елементи - сравнение, анализ, съпоставяне. Може да се пише и за рейнтигови агенции; всичко което участва на финансовия пазар.

Курсовата работа трябва да е най-малко 25 стр., да са използвани 10 литературни източника, сайтове (да се напише кога си посетил сайта), да качена на дискета или CD.
Кр. работа трябва да се предаде преди изпита и може да се използва за освобождаване от теста.
"


По банков анализ, утре от 14:00 е последната лекция и тогава ще се говори за курсовата работа по този предмет.
Активен

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Ice_сold, страхотна си. Мерси много за изчерпателната информация и бързия отговор :)
Активен

atom4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

здравейте колеги,
завърших миналата година ФМ, така че някой ако иска курсови работи и проекти нека да ми пиши .
поздрави.
« Последна редакция: 09.01.2009, 10:43:21 от atom4e »
Активен