argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кой преподавател най-много ви харесва и защо?  (Прочетена 5045 пъти)

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Както и "Банкови операции и финансови услуги"  :wink:
Активен
Ицко иска поничка!

cvete.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

По банково счетоводство колежке.

ако не греша това е дисциплина :) въпросът ми беше на коя специалност бакалаври/магистри?
Активен

Mariana Vasileva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

На мен  най- много ми хареса Иванов по Основи на Управлението :D :D :D   :hug: :hug: :hug:
« Последна редакция: 22.01.2009, 00:55:00 от Mariana Vaisleva »
Активен
mera

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Преподава на магистрите колежке.
Активен
Аплодисментите са за мен.

cvete.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Преподава на магистрите колежке.
[/quot
благодаря за информацията
Активен

I-S

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Давам своя глас за акад. Попчев :rock:
Активен

Ivki4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Давам глас за гл. ас. Стамболиева. Много увлекателно преподава и умее да привлече вниманието към себе си.
Активен
Животът, казват, бил това, което се случва, докато си правиш разни планове.

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Стамболиева е готина наистина. И на мен е преподавала. Има много хубави изрази, които си спомням. Цитирам: "Слушайте внимателно, колеги, на изпита да няма: майка плаче - грамофон свири." Това в кръга на майтапа, иначе си е добър преподавател.  :rock:
Активен
Дзен...

ma4eudirek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
  • Allis inserviendo ipse consumor

Тъй като съм само първи курс и нямам много впечатления ще кажа че най-много ми допадат доц. Иванов и доц.горанов, а и доц.Дончева  :-)
Активен
Помогни си сам,за да ти помогне и Господ!

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

Харесвам преподаватели, които не говорят общи приказки на лекциите си, колкото да "обогатяват общата ми култура". Обичам важните неща да ми бъдат казани, за да ги разбера, а не да се блъскам сама из графиките и теоритичните постановки и да след часове загубено време, най-после да открия "топлата вода". Но това е защото умствения ми багаж е малко, най-вероятно...за другите може и да не е така. Принципно това е мнението ми за преподавателите ни, вие сами ще намерите приликите между по-горе описаното и някои от тях.
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

Стамболиева е готина наистина. И на мен е преподавала. Има много хубави изрази, които си спомням. Цитирам: "Слушайте внимателно, колеги, на изпита да няма: майка плаче - грамофон свири." Това в кръга на майтапа, иначе си е добър преподавател.  :rock:

Стамболиева ни предваше на нас в I Курс икономикс. Нищо не разбрахме и голямата част имахме 3= вкл. и аз. Обаче пък лекциите и бяха все едно гледаш Комиците по БТВ - смех, смех... :-D Един от лафовете който съм запомнил е : ,,Пазарът колеги, е най-големия сводник''

ПС: Сорка че ви се меся в темата
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Elian

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

ДОЦ.Д-Р ИВАНОВ И АСИСТЕНТЪТ МУ ДИМИТРОВ С ДВЕТЕ РЪЦЕ ГЛАСУВАМ ЗА ТЯХ
Активен