argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога е крайният срок за рефератите по икономика на труда  (Прочетена 680 пъти)

Elmaira

  • Гост

Здравейте на всички.Днес отидох да  предам моя реферат и на един колега и в стая 223 ми казаха че доц Сотирова е в София,защото сесията е започнала.В стаята имаше една г-жа, която взе рефератите и ги остави на бюрото й.Нали крайният срок е 10 дни преди изпита ни .Той е на 21-за Финансов мениджмънт.Нали правилно съм разбрала?.Да не съм си писала реферата напразно.
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Така беше казано поне, че срокът е 10 дни преди датата на изпита. Аз имам да предавам около 40-50 курсови проекта на колегите и моя включително от нашите курсове, така че не си единствена. Ще се свържа с доц. Сотирова и ще пиша какво е положението.
Активен
Дзен...

Elmaira

  • Гост

Благодаря ти много за помощта.
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Свързах се с доц. Сотирова и тя отговори, че трябва да предадем курсовите проекти по икономика на труда в стая 5 при Илиана Калчева, която ще има грижата да ги достави.
Все пак да напомня на колегите от нашите курсове, че на 6-ти последно ще съм на лекции и ако искат да си дадат нещата на мен, да не се чудят много. Който смята сам да си носи курсовата работа, да гледа да го стори, ако му е възможно, до 8-ми юни (понеделник).
Това е от мен, ако има още неясноти у някого, да пита, ще ви отговоря. Мейл-а ми го има в профила.
Активен
Дзен...