argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Състезание по физика за ученици за 2009 година  (Прочетена 16759 пъти)

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

 :roll: Е.....ние виновни ли сме...  :blush:  :-D Аз съм доволна общо взето като знам как се готвех.
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Сега остава да ви пратим удостоверенията и в началото на Юни да се веснете да се запишете. :wink: И да гледате сеира на нещастниците, които ще опъват каиша на КСК.
Активен
Физически Факултет

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

мислих мислих и реших пак да пусна няколко глупави въпроса  :? ще почна с един лесничък (като задачките)  :mmm: колко ученици се явиха на присъствения кръг :bow: класиралите се участници ще получат удостоверение и като се вземе предвид през Юни могат да се запишат това е ОК :y: но как да тълкувам второто изречение да се разбира ли че е възможно бездействие на КСК :-P достатъчно ли е класирането от състезанието по физика :inlove: за да те приемат :hug: в университета

честито :bravo: на класиралите се и от мое име  8-) аз не мога да се похваля с резултата си :-( защото учебника от с който се готвих не покриваше материала паднал се на 26.04 :#8: сега си търся физика за 11 и 12 клас и дано наваксам изпуснатото :wink: но ако говорим по принцип  :-D може да приема :handshake: че свърших работа в Пловдив :rock: един час на присъствения кръг  :-) и после по същество   :#1: :beer: :#7: като цяло в неделя беше хубав ден
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

На присъствения кръг се явиха толкова души, колкото има обявени в класирането.

Получаваш удостоверение, че ти се признава оценка от кандидат-студентски изпит. И благодарение на  нея можеш да не се явяваш на изпит. Записваш се предварително през Юни и това е.
Активен
Физически Факултет

mi7e7o

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Физически факултет

Така като гледам МГ "Константин Величков", Пазарджик пак са се представили на ниво. :bravo:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Вече качих и отговорите и решенията от присъствения кръг, ако се сръчкам достатъчно активно някой ден (или се намери някой да ме сръчка... да вееее :roll:), може и за задочния да ги направя... :wink:
Активен
Физически Факултет

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

здрасти минаха ми матурите и сега се сетих пак за университета остана известно време до месец Юни :y:
Записваш се предварително през Юни и това е.
по-добре от рано да се знае :? какво остана да се свърши :D от кога започва да се попълват заявленията за прием и в какъв срок :-o може ли на 5 Юни когато е предварителния изпит по математика да се дадат и документите :s: а той от колко часа ще е разгледах отговорите и решенията от присъствения кръг на състезанието по физика :-) пратихте ли ни удостоверенията  8-) да знам дали да ходя до училището и да го търся има ли нещо друго което трябва да знаем :mmm:
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Първо започни да пишеш нормално. Това сега е много, ама много дразнещо.

Иначе удостоверенията са пратени, но не знам кога ще пристигнат. Български пощи... За всичките ти други върпоси си има справочник.
Активен
Физически Факултет

mich

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Тази година 2010 ще има ли пак състезание
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Активен
Физически Факултет