argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: резултати по стопанска история  (Прочетена 4118 пъти)

mulambo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #20 -: 19.02.2009, 14:47:35 »

аз явно съм бил от грешната купчинка, която тя изобщо не проверява, а направо къса. явявам се за 4-и път и съм написал почти всичко и даже не претендирам за повече от 3. не мога да си обесня какъв е този метод на оценяване, но вече ми писна  :angry: :headbang: :vomit: !!!!
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #21 -: 19.02.2009, 18:33:43 »

Що ли съм скептична към написаното? Аааа... да. Как така все на едни и същи се случва да бъдат късани по вина на преподавателя (тук във висшето училище така им викаме на учителите  :wink:) или пък да бъдат недооценени, а на други оценката да е реална. Моята оценка и оценките на всички мои познати бяха доста реални спрямо знанията, които сме показали. И не забравяйте, че преподавателите за това са сложени да изпитват, щото, ако трябваше сами да си оценяваме страхотните знания, изпити нямаше да има.
На мен досега не ми се е случвало да си напиша всичко и да не бъда овъзмездена порядъчно за това.
Активен
Дзен...

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #22 -: 19.02.2009, 18:42:18 »

случайно резултатите да са изкарани на видимо място/табло ?
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #23 -: 19.02.2009, 18:48:28 »

Случайно... видях само тези на бизнес администрацията днес на таблото до стая 5, възможно е и тези на финансовия мениджмънт да са били там, но по-високо. Ниска съм и на високо не закарвам хубаво  :-)
« Последна редакция: 19.02.2009, 22:57:35 от stasy7777 »
Активен
Дзен...

mulambo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #24 -: 19.02.2009, 20:44:35 »

stacy7777, ти най-вероятно имаш доста свободно време, щом успяваш да научиш всичко, но за тези които едвам смогват да ходят на лекции и изпити, понеже са заети с работа и други неотложни ангажименти не е така. и ако имаш шанса да видиш работата ми по стопанска история ще разбереш че това не се случва все при едни и същи хора. и как така ме късат само по стопанска история и нищо друго. FYI това е първият изпит на когото ме късат през целият ми период от обучение още от първи курс бакалаварска степен. все пак при толкова отрицателни резултати явно вината не е само при студентите, а и при преподавателите. така че моля те живей си измисления живот и не коментирай неща които явно не са ти ясни
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #25 -: 19.02.2009, 21:00:00 »

Като се обръщаш към някого, поне името му пиши правилно. mulambo, повярвай ми, не разполагам с много време, но ефективно успявам да се справя с ангажиментите си. Аз също ходя на работа и имам доста богат личен и социален живот. Грешки в оценяването не е възможно никога да няма, но да търсиш вината за личните си неуспехи у другите е проява на незряло отношение. Да ти кажа нямам представа каква ти е първата специалност, но да се явиш 4 пъти на изпит и да не го вземеш не е нормално. Много ми е странно. Днес видях резултатите от изпита и не бяха чак толкова слабите оценки, така че... просто не зная какво да ти кажа. Има и много отлични оценки!!! Бъди здрав(а). :-) Има разлика от това да пишеш по всички въпроси и това да напишеш нещо смислено и вярно, все пак.
« Последна редакция: 19.02.2009, 23:00:10 от stasy7777 »
Активен
Дзен...

studentkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #26 -: 19.02.2009, 22:20:04 »

Mulambo, явно наистина си бил в грешната купчинка. Аз също бях скъсана на редовния изпит.И по всички въпроси да пишеш,пак няма гаранция...Всичко е въпрос на късмет за съжаление.Успех следващия път!
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #27 -: 20.02.2009, 20:59:05 »

Случайно... видях само тези на бизнес администрацията днес на таблото до стая 5, възможно е и тези на финансовия мениджмънт да са били там, но по-високо. Ниска съм и на високо не закарвам хубаво  :-)

Благодаря за информацията Стейси :y: В готината купчина съм   :sun:

btw, финансов мениджмънт бяха на същата височина както бизнес администрация  :-P :roll:
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: резултати по стопанска история
« Отговор #28 -: 20.02.2009, 21:01:47 »

Ами, честито. Радвам се за теб.  :y: Явно не съм догледала :-)
Активен
Дзен...