argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Преспективи от следването?  (Прочетена 2392 пъти)

krisco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • MБ е N1

 :headbang:Какво може да стане от нас? Да гласуваме:  :-)
1во)Сервитиори
2ро)DJ
3то)Ал Бънди
4то)специалисти (еколози,молекулярни биолози и др.)
Активен
К-расив
Р-омантичен
И-нтелегентен
С-екси

Vesenceto8989

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
  • МБ І курс
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #1 -: 12.03.2009, 17:55:28 »

Може и чистачки в общежитията :-D
Активен

FumeLLa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
  • А сърцето пита тъжно: "Накъде отиваш ти?"...
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #2 -: 12.03.2009, 22:10:00 »

Е, недейте така...нали всеки от нас(или по-голямата част) са избрали специалността си, с надежда да работят нещо, свързано с нея...наистина е много трудно, но пък ако още от сега мислим по тоя начин, какъв е смисъла да учим изобщо  :s:
Активен

krisco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • MБ е N1
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #3 -: 12.03.2009, 22:34:22 »

Fumella и да се правиш че мислиш позитивно,си скиптично настроен човек :-)
« Последна редакция: 12.03.2009, 22:41:57 от krisco »
Активен
К-расив
Р-омантичен
И-нтелегентен
С-екси

FumeLLa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
  • А сърцето пита тъжно: "Накъде отиваш ти?"...
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #4 -: 12.03.2009, 23:50:15 »

Хаха сигурно, ако мислех, че ще стана чистачка, щях да съм  доста по-оптимистичен човек  :-P
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #5 -: 13.03.2009, 06:45:14 »

Кой каквото си реши.Аз си обожавам специалността, нищо друго не бих учила и смятам, че имаме възможности.
« Последна редакция: 13.03.2009, 18:07:04 от Anck_Sun_Amun »
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #6 -: 13.03.2009, 14:15:07 »

Хехех ЕХЕХ хехех ами да ви кажа то един сервитьор  барман или Дж зема повече от колкото един биолог еколог или молекула, така че може да се пренасоча към друга сфера. Бъзикам се бе еколозите са върха и работа за тях има и в момента така че дерзайте.
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #7 -: 14.03.2009, 12:23:34 »

Крис стига убива надеждите на всички :D Аз смятам че имаме бъдеще ако си седнем на четирибуквието и наистина вземем да учим това , което ни преподават а не само да се веем по дискотеки и да чакаме изпитите да ни паднат от небето и да се радваме да ги взимаме с 3.
Аз мисля да ходя в Англия да карам магистратура съвсем сериозно и се надявам наистина да успея.
В момента молекулярен биолог в българия ако си намери работа може да достигне до 50 000 лева годишно!!! Тва е грубо казано по 4000 лева на месец.И не не съм объркал 0-лите  :roll:
Е все пак биомедик или генен инжинер в кралството могат да си докарват по 30 000 паунда на месец средно ама там вече си е меката :) Подобна е ситуацията и в САЩ.Така че учете английски че иначе няма да я бъде  8-)
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Преспективи от следването?
« Отговор #8 -: 14.03.2009, 12:58:10 »

Крис стига убива надеждите на всички :D Аз смятам че имаме бъдеще ако си седнем на четирибуквието и наистина вземем да учим това , което ни преподават а не само да се веем по дискотеки и да чакаме изпитите да ни паднат от небето и да се радваме да ги взимаме с 3.
Аз мисля да ходя в Англия да карам магистратура съвсем сериозно и се надявам наистина да успея.
В момента молекулярен биолог в българия ако си намери работа може да достигне до 50 000 лева годишно!!! Тва е грубо казано по 4000 лева на месец.И не не съм объркал 0-лите  :roll:
Е все пак биомедик или генен инжинер в кралството могат да си докарват по 30 000 паунда на месец средно ама там вече си е меката :) Подобна е ситуацията и в САЩ.Така че учете английски че иначе няма да я бъде  8-)
:y: :y: :y:Много точно.А откъде си го чувал това за 4000 лв. на месец? :-)
Активен