argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит  (Прочетена 1836 пъти)

milenski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106

1ви курс съм, но тъй като ме оперираха и не можах да се явя на нито един изпит, специалност математика и информатика съм! Книжката ми е заверена но се питам какво ще се случва за напред  ?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #1 -: 05.01.2009, 11:40:39 »

Попитай в учебен отдел, не тук! По принцип, т.к. имаш болничен лист, може да се направи нещо, ако ги вземеш до края на годината тези изпити! Вече добре ли си - ще можеш ли да си посещаваш зимния триместър лекции и упражнения?
Активен

milenski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #2 -: 05.01.2009, 12:09:59 »

Вече съм в отлично състояние, като изключим болките от време на време, но ще присъствам възможно най много! Мерси за инфото!
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #3 -: 05.01.2009, 15:00:45 »

Най-страшното, което може да се случи е тези изпити да ти останат висящи до толкова, че да се наложи да прекъснеш. Това е най-лошия сценарий, но той ще влезе в сила само при положение, че до края на годината не си ги вземеш И деканът не ти позволи да преминеш в по-горен курс (има практика хората с повече невзети изпитит да пускат молби до декана с цел записване в по-горен курс при повече невзети изпити).

Ако не дай си Боже прекъснеш - страшно няма. Всички лекции са отворени за присъствие (до колкото ми е известно), а повечето асистенти са достатъчно човечни, за да ти влязат в положението. Силно се съмнявам да се стигне до прекъсване.

Реалистичния вариант е да пробваш през следващия триместър да "опраскаш" някой и друг останал от преди изпит, а нищо не губиш и ако си вземеш изпитите по време на ликвидационната сесия през септември (или когато там се пада).

С две думи - няма страшно, но се стягай! И си пази здравето! :)
Активен

Polah

  • Гост
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #4 -: 21.02.2009, 20:24:16 »

Не се притеснявай!С 4 изпита може да отидеш на поправка, с два на ликвидация и с един да преминеш в по-горен курс. Успех! Оправяй се бързо! :-)
Активен

user12345

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • NeverminD
    • Myspace
Активен
GRUNGE is not dead

bleit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #6 -: 23.02.2009, 12:42:36 »

 Ааааааа не лъжете така момчето - може да отидеш с колкото си искаш изпити - аз миналата година отидох на 8 ликвидации и никой не ми направи проблем. Взех 6 и всичко си дойде на мястото. Гледай да наваксаш нещата - вземи лекции и упражнения от колегите ти и смело напред по изпити :)
Активен
hardcore простак

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #7 -: 23.02.2009, 22:41:20 »

Да, на ликвидации не проверяваме кой колко изпита има невзети - там си е валиден още основният протокол.  Чак после инспекторката, като ти дава индивидуални протоколи - проверява някои неща, но НИКОЙ НЕ ВРЪЩАМЕ ОТ ИЗПИТ по принцип! Особено ако си покаже знания човека!
Активен

milenski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
Re: RQ: Вапрос-Не съм бил на нито един изпит
« Отговор #8 -: 03.03.2009, 21:58:16 »

Притеснен сам много, ама много ! Работя страшно много и може да се каже че само плащам семестрите, ама сега мисля да се явя на всичкми изпити пък квото става да става! Ще се потрудя и ако нещо май ще е добре да си търся работа в пловдив иначе няма да има резултат от това учене!
Активен