argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по Макроикономика  (Прочетена 1301 пъти)

mili6onder

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,колеги!Интересувам се от евентуална дата за държавен изпит по Макроикономика,сега,зимна сесия!?Малко предистория:Аз завърших семестриално специалността юни 2007г.,но не съм се явявала на държавен изпит все още!Понеже съм извън страната в момента, е малко сложно да проверя на място в университета!Моля,някой да ми каже изнесена ли е датата за държавния изпит,сега зимата,кога е точно,има ли промени в схемата на изпита и конспекта с въпросите,какви са-ако да!?,трябва ли да се държи изпит по език,ако съм завършила Макроикономика редовно обучение,до кога е срокът за подаване на молбата за явяване на изпита,и изобщо ако има някакви други промени,ще съм много благодарна,ако ги споделите!Обръщам се към Вас,защото вече два пъти се обаждах до нашата инспекторка Снежа,и тя беше изключително неучтива и неизчерпателна по тези важни въпроси!Не мога да получа актуални отговори и от самия сайт на университета,а все пак искам да се ява сега на държавен изпит и ми е хеобходима информация, за да мога да се организирам!Благодаря предварително и желая на всички Весели и Усмихнати Коледни и Новогодишни празници! :-)
« Последна редакция: 17.04.2009, 18:06:57 от fisn_adm »
Активен

theothers

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: държавен изпит по макроикономика
« Отговор #1 -: 15.04.2009, 19:16:37 »

мисля че са старите,поне като гледам какво се е паднало на изпита са същите.Обаче ако ти трябват темите,пиши.Имам ги всичките,и уви-вече и изпита си взех:)
Активен

sofia

  • Гост
Re: държавен изпит по макроикономика
« Отговор #2 -: 17.04.2009, 14:04:46 »

Колега споделете какви теми ви се паднаха на държавния изпит?
Активен