argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по семейно и наследствено право!  (Прочетена 6842 пъти)

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Изпит по семейно и наследствено право!
« Отговор #20 -: 12.08.2009, 20:38:17 »

колега откаде у Вас това черногледство  :-D Те не са ги изнесли понеже всички сме минали - няма да има поправки :-D
Между другото и аз чакам оценките, дано ги дочакам
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

lxs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Изпит по семейно и наследствено право!
« Отговор #21 -: 12.08.2009, 22:59:15 »

Law_master:Те не са ги изнесли понеже всички сме минали - няма да има поправки :-D
Благодаря за информацията колега,сега вече мисля позитивно  :-D :wink:... Между другото, щом тези които отговарят за вкарването на оценките в сайта са в отпуск или по неизвестни  причини това не се случва, от учебен отдел/предполагам,  въпреки летният отпуск на нашата инспекторка  има заместник?/  можеха да пробват със стария метод - тиксо, листове и табло, а табла достатъчно, да се направи това не е никак трудно :wink:...Извинявам се за отклонението, но не за първи път се случват такива "недорзумения", "забавяния", "забравения" и т.н. недомислици,нищо лично против извършващите тази дейност,но фактите говорят сами за себе си...Иначе приятно чакане колеги, знам че сме търпеливи до безкрайност във всяко отношение и това ще дочакаме и много други неща още- няма да е нито за първи, нито за последен път ... :-) 8-) ... Успех и дано изпита да сме го взели всички, както каза колегата в горния пост. :-)
« Последна редакция: 12.08.2009, 23:01:59 от lxs »
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Изпит по семейно и наследствено право!
« Отговор #22 -: 19.08.2009, 18:43:16 »

hi на всички,  :wink:
ако настоящото  :-D не представява в някаква степен off topic все пак да съобщя, че днес случайно установих... с удоволствие и то... че оценките вече са в нета. На участниците, познали точния резултат, честито!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!