argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332312 пъти)

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #100 -: 28.04.2009, 17:26:34 »

Нямам идея какви са минималните балове, аз също искам да разбера.
Просто знам, че отдавна са готови списъците.
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #101 -: 28.04.2009, 17:34:34 »

Класиранията при нас също са готови, отдвана при това. Каза ми го момиче, което е видяло списъците.
Не знам защо никой не иска да ги постне в сайта?

А поне някакво инфо за минималните балове?
Предполагам че и тези неща, които се попълваха в молбата ще играят някаква роля за класирането.
Не мисля,нали изрично е посочено,че студентите се подреждат по успех

Сигурно, а другите неща да са просто за статистически данни. Ще видим като(ако) изкарат списъците :-)
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #102 -: 28.04.2009, 17:47:44 »

Университет "Проф. д-р Асен Златаров" - Бургас - http://www.btu.bg/bg/Aktualno/EU_1.pdf

УНСС - http://www.unwe.acad.bg/?lang=bg&page_id=5&news_id=4718
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Европейски стипендии
« Отговор #103 -: 28.04.2009, 19:59:56 »

В другите университети вече ги изпиха, пък ние.... :-D
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Европейски стипендии
« Отговор #104 -: 28.04.2009, 20:33:22 »

ние нещо  много зле го караме:D
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

tiger4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #105 -: 28.04.2009, 21:14:24 »

В другите университети вече ги изпиха, пък ние.... :-D
:beer: :beer: :beer: :drunk: :drunk: :drunk:
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re:Европейски стипендии
« Отговор #106 -: 28.04.2009, 23:21:36 »

Предполагам че и тези неща, които се попълваха в молбата ще играят някаква роля за класирането.

Еми че ние какво толкова сме попълвали? Имената, ЕГН, специалност Фак. и това беше. Останалото беше статистика (така си пишеше и в молбата). Винаги използват подобен вид молби за да събират статистична информация-  на държавата и излиза по-евтино.  :wink:
« Последна редакция: 28.04.2009, 23:23:28 от Ivan_Ivan »
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re:Европейски стипендии
« Отговор #107 -: 29.04.2009, 11:12:34 »

ние нещо  много зле го караме:D

Че кога не сме били! :-X :yawn: :drunk: Аз се отказах да ги чакам...то ти писва в един момент.
Днеска като гледам е сряда.Утре последен ден много съмнително,така,че след една седмица :P
« Последна редакция: 29.04.2009, 11:14:23 от Dennise` »
Активен
А наздраве :D

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #108 -: 29.04.2009, 14:42:35 »

В МИ също имат вече стипендии... При нас дали има нещо днес? Някой знае ли?
Активен

Monroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Европейски стипендии
« Отговор #109 -: 29.04.2009, 15:18:18 »

Една колежка се обажда да пита какво става с тия стипендии и казаха,че още не били пратили резултатите от София... :D
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #110 -: 30.04.2009, 09:09:50 »

Оф, гледайте какви са... Почти съм убедена, че действат поне по градове и ако на някой университет тук още на 27-8 има резултати, при нас на 30 няма как да не са получени....  :headbang:  :angry: :angry: :angry:  :headbang:
Активен

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #111 -: 30.04.2009, 10:49:44 »

Незнам вече какво да си мисля за тези стипендии.Има слухове за открити нередности,за загубени документи...И се чудя ако има нещо вярно как ще докажем че наистина сме подавали документи :headbang:
Защо няма точно определен срок?Само по себе си това буди съмнение в мен.Вече съм напълно убедена в бездействието на НЯКОИ хора....................
Активен

Monroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Европейски стипендии
« Отговор #112 -: 30.04.2009, 11:41:02 »

Абе,така ли само при нас няма изнесени списъци...хората почнаха да се радват на паричките вече,а ние даже не знаем дали сме удобрени.Прегледах темата и във форума на УНСС и там няколко човека се оплакаха,че им стига успеха,но не са удобрени...как става това ??? ... В Икономическия във Варна списъка е направен от самия университет,но пише,че може и да има поправки от мон по него...в началото си мислих,че сигурно първо в София ще ги изкарат и после ще ги карат по градове... ама една приятелка от Хранителния ми се похвали,че са я удобрили... то бива,бива ама...амаха
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Европейски стипендии
« Отговор #113 -: 30.04.2009, 12:29:08 »

Ето го и дежурният поздрав от СБК към студентите:

http://www.vbox7.com/play:db41c740
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #114 -: 30.04.2009, 15:34:15 »

за всички некадърници от мон и сбк, начело с оная дъртата – капка цветкова, трябва да се окачи едно въже на някое здраво дърво пред ректората и един по един да бъдат обесени, щото това, дето правят с нас, си е абсолютна подигравка. :headbang:
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #115 -: 30.04.2009, 17:02:46 »

за всички некадърници от мон и сбк, начело с оная дъртата – капка цветкова, трябва да се окачи едно въже на някое здраво дърво пред ректората и един по един да бъдат обесени, щото това, дето правят с нас, си е абсолютна подигравка. :headbang:
:wink:
Приятелю, вземи свали малко топката  :-D. Ти си ги търсиш тия стипендии като наследство  :-D , а още не се знае дали въобще ще взимаш. Нали знаеш, че ако си одобрен няма кой да ти ги вземе. Дайте по-кротко, колеги, нека оставим паричките да отлежат още малко в нечий депозит, а сумичките от лихвите сигурно ще ги изпратят на ВИП Брадър за благотворителност. Все пак благородна кауза, а ние ...  :wink:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #116 -: 30.04.2009, 17:29:23 »

Дайте по-кротко, колеги, нека оставим паричките да отлежат още малко в нечий депозит
Това си го мисля от самото начало. И като гледам не само аз.
А сметнете 1045 стипендии (мисля, че бяха толкова за ПУ-то) X 910 лева = 950 950
Предполагам сами може да си сметнете колко е лихвата на тия пари за 1 месец.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #117 -: 30.04.2009, 17:54:44 »

 :mmm:
шшшшт, не толкова явно, де. Всички знаем, че става въпрос за около 70 000. Помислете колко нужни са на университета тези парички  :hihi: а при  нас става въпрос за около 1000 лв - и с тях, и без тях  ...  :-D
Ама ръководството си е виновно - като оставя студентите да гадаят, вместо да се обясни за какво иде реч  :?
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #118 -: 30.04.2009, 18:15:30 »

Цитат
Публикувана от: D R A F T E R
Публикувано на: 30.04.2009, 17:02:46 
Приятелю, вземи свали малко топката  . Ти си ги търсиш тия стипендии като наследство   , а още не се знае дали въобще ще взимаш. Нали знаеш, че ако си одобрен няма кой да ти ги вземе. Дайте по-кротко, колеги, нека оставим паричките да отлежат още малко в нечий депозит, а сумичките от лихвите сигурно ще ги изпратят на ВИП Брадър за благотворителност. Все пак благородна кауза, а ние ...   
първо, с теб не сме никакви приятели, нито пък врагове, и между нас няма нищо общо.  :y:колеги – може би, приятели или врагове – със сигурност не.  :bravo:, в никакъв случай не приемам тези стипендии за някакво наследство, завещано на мое име. недей да виждаш, нещо, които изобщо не съществуват. просто изразявам възмущението си от забавянето на информация във връзка с нещо, което, ако го получа, би могло да ми бъде от полза. трето, не мисля, че в случая сумата е важна. много по-важно е отношението, което проявяват към нас, и по-точно казано липсата на такова.
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #119 -: 30.04.2009, 18:21:42 »

Хубаво е да се сещаме за отношението спрямо нас от страна на университета не само когато има да ни дава пари.То винаги е на такова ниво с някои изключения.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 88   Нагоре