argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 333061 пъти)

Frizera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #580 -: 30.06.2009, 14:56:55 »

Някой проверил ли дали са ги превели.
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #581 -: 30.06.2009, 15:11:54 »



Вече са превели по 90 лв., да видим кога ще получим и останалите.

Според Капка-останалите до 1-2 седмици.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #582 -: 30.06.2009, 15:19:36 »



Вече са превели по 90 лв., да видим кога ще получим и останалите.

Според Капка-останалите до 1-2 седмици.
А случайно да е казала нещо за наградите?
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:Европейски стипендии
« Отговор #583 -: 30.06.2009, 22:41:32 »



Вече са превели по 90 лв., да видим кога ще получим и останалите.

Според Капка-останалите до 1-2 седмици.

Хаха.. аз разбрах до края на тази :-)
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #584 -: 01.07.2009, 08:07:52 »

Дай боже да е до края на тази, че вече и без това достатъчно ни разиграваха.
Приятно прекарване на всички това лято и да се надяваме,че никой не си е оставил нещо за септември :)
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #585 -: 01.07.2009, 15:13:18 »

европейските стипендии нямат нищо общо с нормалните и няма никой да бъде прецакан, защото има хора, които вземат нормална стипендия, а европейска- не. Сега са превели 1-вата европейска, останалите 4 ще бъдат преведени в рамките на 1-2 седмици. Юлската нормална стипендия ще бъде преведена след 15-ти юли както винаги си ги превеждат. Спокойно и честито на одобрените.
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #586 -: 01.07.2009, 15:19:57 »

Спокойни сме :) изнервените коментари бяха само заради изпитите  :chat:
ти какво си помисли... сега сме  :smoking: спокойни вече :)
Айде, инджой иор съмър тайм  :toivo:
Активен

asking_pet

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Европейски стипендии
« Отговор #587 -: 02.07.2009, 15:08:34 »

Докато не си получим парите, не знам дали някой може да ни каже дали ще ги вземем или не. Понеже много пъти не е ставало така, както са ми обещавали (говоря по принцип), сега също нямам много-много вяра. Предлагам, ако не си получим парите, да протестираме.
Активен

tinkerbell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • "You have to be someone"
Re:Европейски стипендии
« Отговор #588 -: 03.07.2009, 16:46:36 »

а за юли месец нормална стипендия пак ли се взема???понеже и миналото лято май ми преведоха за юли месец, още тогава си се чудех дали е някаква грешка...все пак не учим вече де...:) та взима ли се или съм се объркала?
Активен
" Its better to burn out

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Европейски стипендии
« Отговор #589 -: 03.07.2009, 18:33:59 »

И за юли се получава стипендия ...  :-)
Активен

alele

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Европейски стипендии
« Отговор #590 -: 03.07.2009, 20:56:04 »

хора абе не че съм груб ама вие четете ли малко от малко
ако всеки който види темата и последните 1-2 пост почне да пита едно и също то тази тема ще продължи да е актуална много след като са ни превели парите и сме ги изхарчили

и за юли има стипендии май някъде по надолу дъм обяснил защо :(

абе м/у другото направи ми нещо впечатление
на миналия списък не пишеше ли 4месеца по 90 лв, а на този защо пише 1 месец (някой да не каже че и тоя който вика не чете) прочетох си го ама се пак тогава си пишеше 4 месеца по 90 и хоп в картата ми 360 а сега си пише 1 по 90 и хоп в картата 90 и само те за сега стоят :( нещо хич не ме кефи забавянето ей ПАРИ МИ ТРЯБВАТ иде по голяма криза :) семестър трябва да плащам вече че и 2 ако всичко мине както трябва
Активен
Ф И Ф

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #591 -: 03.07.2009, 21:30:53 »

Съгласна съм, че някои колеги никак не четат, даже по едно време и аз бях така... А бе колега къде си се разбързал с таксите... поспри се. Още не сме ги получили евро стипендиите и вече сме ги похарчили... Гадно! но факт.... И все пак таксите не се ли плащат през септември?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #592 -: 03.07.2009, 21:33:32 »

хора абе не че съм груб ама вие четете ли малко от малко
ако всеки който види темата и последните 1-2 пост почне да пита едно и също то тази тема ще продължи да е актуална много след като са ни превели парите и сме ги изхарчили

и за юли има стипендии май някъде по надолу дъм обяснил защо :(

абе м/у другото направи ми нещо впечатление
на миналия списък не пишеше ли 4месеца по 90 лв, а на този защо пише 1 месец (някой да не каже че и тоя който вика не чете) прочетох си го ама се пак тогава си пишеше 4 месеца по 90 и хоп в картата ми 360 а сега си пише 1 по 90 и хоп в картата 90 и само те за сега стоят :( нещо хич не ме кефи забавянето ей ПАРИ МИ ТРЯБВАТ иде по голяма криза :) семестър трябва да плащам вече че и 2 ако всичко мине както трябва
Да бе да , на кой не му трябват парички!?!Абе как един колега или колежка не каза едно     БЛАГОДАРЯ    за тези степендии на Даниел Вълчев и на Европата. Или пък на Ръководството на ПУ ,такава подготовка за живота след дипломирането никой университет не дава както нашия!Благодарим за всичко което ни дава ПУ!А между другото да Ви кажа една мисъл, свързана с горния пост на колегата:  "Човек на който му стигат парите ,му липсва ВЪОБРАЖЕНИЕ!Следователно  :На всички , които не им стигат парите имат Въображение в излишък!Весел Уекенд инж.Марин Янков 4 курс Право,ПУ
Активен
Всичко е любов

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #593 -: 04.07.2009, 11:05:10 »

Цитат
на кой не му трябват парички!?!Абе как един колега или колежка не каза едно     БЛАГОДАРЯ    за тези степендии на Даниел Вълчев и на Европата. Или пък на Ръководството на ПУ ,такава подготовка за живота след дипломирането никой университет не дава както нашия!Благодарим за всичко което ни дава ПУ!

Не знам дали трябва да благодарим на Вълчев,МОН или на ЕС.Не знам дали трябва да благодарим и на ПУ, при условие, че някои от нас сме взели доста повече пари под формата на стипендии от ПУ, отколкото сме дали на ПУ под формата на такси.
Но това, че ПУ дава такава подготовка за живота след дипломирането, която никой университет не дава както нашия е напълно вярно.И все повече се убеждавам, че несправедливостта,  дезорганизацията, необръщането на внимание,незаинтересуваността  и т.н. са в пъти повече в живота извън университета.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #594 -: 06.07.2009, 09:33:30 »

някой говорил ли е скоро с Капка за да знаем кога ще бъдат преведени другите пари от летния семестър или трябва да се звъни в МОН? Последно до колкото си спомням Капка каза че до 1-2 седмици трябвало да бъдат преведени...
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Европейски стипендии
« Отговор #595 -: 09.07.2009, 19:16:43 »

Скоро няма да има пари,поне в рамките на тази седмица,поне 1 месец си мисля аз...това е абсолютна гавра с нас,просто нямам думи !!!
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #596 -: 09.07.2009, 21:03:37 »

Скоро няма да има пари,поне в рамките на тази седмица,поне 1 месец си мисля аз...това е абсолютна гавра с нас,просто нямам думи !!!
Кой ти каза? Най-малкото не бива така да се пуска така като бомба, защото ще flame-не и ще се появят ненужни коментари (като моя дори) :-)
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Европейски стипендии
« Отговор #597 -: 09.07.2009, 21:38:00 »

В интерес на истината,никой нищо не ми е казал,но останах с такива впечатления,четейки форума на СУ.
И на тях са им превели по 90 лв. от стипендиите за летния семестър,но отзивите са,че скоро няма да бъдат преведени останалите 360 лв. BTW нали уж до края на юни щяха всичко да изплатят ?
Активен

tigurche86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Европейски стипендии
« Отговор #598 -: 10.07.2009, 16:34:38 »

организацията на цялата държава е такава че всичко се бави, сумати време се чакаше докато излезнат първите резултати,а щом става въпрос за пари- чакането ще е още по голямо и убийствено.И аз като видях че в резултатите за летния семестър пише 90 лв помислих че само толкова ще бъдат, свързвайки го с това че се взимаше единия семестър при смятането на успеха,но после като прочетох малко от написаното от вас се сетих че за единия семестър бяха 4 стипендии,а за другия 5,така че да не се правят на хавави ами да си дават парите  :?
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #599 -: 10.07.2009, 19:37:37 »

Щом става дума за пари... то май е неизбежно да има много разправии. Така беше и с разбиране, и най-напред с чакане да се почне с тези стипендии, и сега със списъци и пари... Какво да се прави, единствено можем да чакаме... отново.
Все пак изказвания от типа: "държавата" не мисля, че ни отиват и честно казано малко ме дразнят. Много сме се трудили, то си е за нас де, и сме заслужили поощрение, дано рано... вече не е рано, нека късно, но да дойдат.

...Any minute now... any minute... anyway don't hold your breath!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 88   Нагоре