argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Край от днес никакъв Photoshop повече Adobe само глупави инсталатори...  (Прочетена 5768 пъти)

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

JRE си имах, но както и да е - отказа ме от раз!
Активен

Иван Енев

  • Гост

А Netbeans-а ти разбра ли за JRE-то? Виж сега, нямам нищо против Делфи, но не е ли по-добре да коментираме технологии, които наистина се ползват?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Че аз и моят екип го изполваме, Иване! Защо отричаш всичко, което не разбираш или не използваш? Аз не съм против Джава, нека си се развива, нека има девелопъри! Пипал ли си CodeGear RAD Studio 2007 изобщо? То си е MS Visual Studo 2005-2008 нещо средно, а езика е близък до C#, има и версия за .NEТ. Спираме обсъждането, защото не исках да е Versus. Говорехме за сетъпи...
Активен

Иван Енев

  • Гост

Остави на мен да знам какво разбирам и какво не. Найден се оплакваше от Шопа в темата, а ти ни отнесе към необятните дълбини на знанието.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

Иване : не ве къв дизаинер ужас :) у нас се занимавам с разни глупости :)
Енев : това делфи купи ли го някой ? или всъщност още е за продан заедно с всички среди на борланд като пакет и няма кой да ги купи ? 
п.п. нетбиинс наистина иска само jre ( или JDK не бих се подписал под гаранция да е само JRE ) еclipse иска само jre щото си има компилатор 100%.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

ЛОЛ offtopic :

какво си намерих на харда
пак го казвам
ЛОЛ

нямам идея преди колко време или години съм го дърпал
ЛОЛ
« Последна редакция: 14.01.2008, 21:47:35 от JOKe »
Активен

Lil`Nigga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 435

Е не е толкова трудно откриваемо, при положение, че е в директория в D:, не си ли си влизал в D: скоро:)
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

ooo повярвай ми трудно е :)
просто не обичам много папки в D/C/E/ всичко  е мазало
за това и обичам Google Desktop  :)
ето демонстрация на колко малко неща имам и колко са подредени.
пример eclipse.exe :


така че представи си колко ми е подреден харда да не говорим че половината са в D или пък startup.bat което е томкет.


така че да .. вероятно от 2-3 години седи там и не съм го виждал :)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Найдене, Делфи го купих аз за 1200$. Виж тук - http://www.tiobe.com/tpci.htm - на 9-то място от 20 е, не е някаква умряла технология или език. Айде, стига сме се обиждали - все е програмиране и сме си колеги, баси! Само че забележи - Делфи от 12 се издига на 9-то през 2007-ма. Сега, доколко тва проучване е обективно, е друг въпрос! Но CodeGear RAD Studio 2007 не е Delphi 7.0 определено! Дори има дебъгери и среда за AJAX в него.
« Последна редакция: 15.01.2008, 00:18:46 от Светослав Енков »
Активен

Иван Енев

  • Гост

Найден май питаше дали някой най-сетне не е купил Borland, но според мен няма изгледи :).
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Купиха ги обичаните от Вас Microsoft на практика, размениха си акции за няколко милиарда $ и си омешаха екипите. Затова и девелопер средите им са уеднаквиха!
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

да за това питах :)
ок.
бтв Java е от 10 години и е на първо място по всичко :) така че това невярвам да доказва нещо.
бтв НИЩО ЛОШО НЕ СЪМ КАЗАЛ ЗА ДЕЛФИ освен че го имам а не знаех :)
Активен