argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Задължителни дисциплини за 3 и 4 КУРС информация и мнения?????  (Прочетена 1061 пъти)

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

Моля за инфомация за задължителните дисциплини кой са те и как минават изпитите и така нататък ще съм много благодарен за информацията на всички ви,тъй като смятам да запиша двата курса заедно.Доколкото знам ства въпрос за следните но може и да нямам актуална,така да се каже,информация:
ТРЕТИ КУРС
1.НАКАЗАТЕЛНО ПРАВО
2.ФИНАНСОВО ПРАВО
3.СЕМЕЙНО И НАСЛЕДСТВЕНО ПРАВО
4.ОБЛИГАЦИОННО ПРАВО
5.ПРАВО НА ДЪРЖАВНА СЛУЖБА
ЧЕТВЪРТИ КУРС
1.НАКАЗАТЕЛЕН ПРОЦЕС
2.ТЪРГОВСКО ПРАВО
3.ПАТЕНТНО ПРАВО,МАРКИ И НЕЛОЯЛНА КОНКУРЕНЦИЯ
4.ТЪРГОВСКО ПРАВО
Активен
VS

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Сериозните изпити по които най-много късат са Наказателното право, Облигационното право.Литературата по тези два изпита е над 1000страници за всеки от тях.Другитеизпити са по малко като обем от 500 до 800 страници и затова по принцип има по-малко скъсани. В 4 курс препъни камък е търговското и процеса.Ако имаш време повече ,информация има в сайта на Юридическия факултет по тези въпроси като в различните години е възможно да има разлика в провеждането на изпита,някоя година писмен някоя година устен.Възможно е първата дата да е устен ,поправката -писмена , а ликвидацията в нещо средно между писмен и устен.Не знам това кой го определя, но съм забелязал,   че има различия , затова обикновено се пита преподавателя за това как ще протече изпита!Успех при сливането,няма да си единствен!
Активен
Всичко е любов