argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Английска филология  (Прочетена 65912 пъти)

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re: Английска филология
« Отговор #40 -: 14.11.2006, 09:42:38 »

Интересното е,че с теб иначе доста добре се разбираме. 8-)
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Английска филология
« Отговор #41 -: 14.11.2006, 09:52:27 »

Аз с почти всички добре се разбирам :-D. Просто не приемам неоснователни нападки, това е всичко. Не си мисли, че се заяждам лично с теб. Думите ми са генерално отнесени към младежта (към която и аз спадам по стечение на обстоятелствата). Много съм весела и спокойна, така че няма какво да ми се нервиш. Просто обичам да съм малко по-остра, а който оживее след якото ми брулене - динг-динг-динг, честито на спечелилите, а останалите- повече късмет другия път. Айде peace&lots of cat food for all fans

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

liquid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • O rly?
Re: Английска филология
« Отговор #42 -: 14.11.2006, 10:34:22 »

Ако се заяждате така и в "клас" определено ще идвам още по-често от колкото възнамерявам! :)
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Английска филология
« Отговор #43 -: 14.11.2006, 14:31:36 »

Няма да стане, защото аз дори не съм от вашия факултет, а от ФМИ. Освен това повярвай ми - няма да ти хареса аз да се заяждам. Не съм готина, приветлива и хубава....по-скоро ям малки дечица и се хиля ехидно. Иначе съм много мила... :-D

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re: Английска филология
« Отговор #44 -: 14.11.2006, 15:44:19 »

Ядеш деца?Това звучи добре! :-D
Активен

adonis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
  • пРоВиНцИаЛиСт
Re: Английска филология
« Отговор #45 -: 14.11.2006, 19:49:47 »

Хайде да поспрете с досадния си чат. Като имате да си говорите за курса - измислили са mirc за тази цел.

Сега наистина сериозната информация, която се надявам да бъде забелязана сред баластрата:

Английска филология си има блог, в който ще бъдат обявявани лекции на гост-преподаватели и разни други важни неща за специалността. Преподавателите ще дообсъдят каква допълнителна информация да бъде публикувана в блога и сами ще ви уведомят за неговото съществуване.

Давам ви линк, засега само тестова страница:

http://af-pu.blogspot.com/
Активен
Крещя без звук!

sexybull

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: Английска филология
« Отговор #46 -: 14.11.2006, 20:10:06 »

E ot tva otdavna imashe nujda :) Nqkoi da gi opovestqva tiq neshta shtoto do sq nishto ne se znaeshe i to ako se znaeshe beshe zalepeno na vratata na bibliotekata ili slu4ajno nqkoi prepodavatel da go kaje na uprajneniq....i ottuk idvashe problema, nqmashe publi4nost za takiva sybitiq, bravo
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Английска филология
« Отговор #47 -: 14.11.2006, 20:56:40 »

Вместо да ни насолявате нас по-добре се обърни към админа да ни изтрие постовете и мир да бъде.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

wantitall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Английска филология
« Отговор #48 -: 17.11.2006, 18:36:25 »

Някой има ли информация за Костурков? Ще се връща ли и кога? Заместник, нещо? Въобще има ли друг преподавател по Странознание /Великобритания/ в университета, тоест, има ли кой да го замести...
Активен
Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш

X.antistar.X

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • http://www.galfoni.hit.bg
Re: Английска филология
« Отговор #49 -: 19.11.2006, 02:05:46 »

доколкото знам Костурков е болен.даже май бил в болница.лошо за човека,но нямам нищо против 4тък и 5тък да си тръгвам по рани4ко:)
иначе като цяло тва е ч от малкото интересни предмети в специалността

АФ - Анти Фашисти!!!!! Right On Brothers and Sisters !!!!!!!!!!  :bravo:

ей,колеги и колежки,който има регистрация в www.last.fm нека да заповяда в групата на университета- PU - http://www.last.fm/group/PU
« Последна редакция: 19.11.2006, 20:57:38 от Kelli_Mutu™ »
Активен
STRAIGHT FUCKIN' EDGE !!!!!!

headhunter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Английска филология
« Отговор #50 -: 16.12.2006, 13:19:23 »

HA HA HA! ANTI-FA! :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re: Английска филология
« Отговор #51 -: 18.12.2006, 11:46:06 »

 :rock:   :-)  zdraveite na vsi4ki ot AF Plovdiv!
Az  :roll: bih bila mnogo radostna da me prosvetlite za nqkolko neshta, zashtoto vijdam 4e e mnogo qko pri vas, a i tai kato jelanieto mi e da u4a AF v PLovdiv ot dogodina =]
Iskam nqkoi drug savet kak mi prepora4vate da se gotvq kato ot hora ve4e minali po tozi put. Iskam da popitam i kak ocenqvate KSK ot universiteta v smisal mislite li 4e sa ot golqma polza i vse pak e hubavo da badat poseteni. Vaobshte vsqkakva info shte mi e ot polza ...
aide 4e se olqh v pisane i pravopisni greshki :)  :chat: pishete =]
Активен

amber

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Английска филология
« Отговор #52 -: 31.12.2006, 12:29:17 »

adonis съгласна съм с теб.този форум е за получаване на полезна информация,а не за това :yawn: :drunk: "как е минало в liqueur снощи."от Костурков може да се научат полезни неща за превода.Милена Кацарска също е много добра като преподавател,макар че не е преподавала все още на моя курс.
явно какви знания ще получим зависи от нашето желание,а не от преподавателите.втори курс съм и се разочаровах в известна степен,а в 1-ви курс имах голямо желание за АФ.има голяма апатия сред студентите ,както и сред някои преподаватели,но апатията сред студентите е заразна.
видях сайта за допълнителна информация,който си препоръчал,но не работи все още.
интересува ме знаеш ли кога ще идват чуждестранни лектори и къде и какви ще са темите.
весело изкарване на празниците :wink:
Активен

amber

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Английска филология
« Отговор #53 -: 31.12.2006, 12:32:49 »

 :blush:извинете за голямата снимка,исках да я сложа в на профила, но се обърках
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re: Английска филология
« Отговор #54 -: 01.01.2007, 17:27:23 »

 : :drunk:
nova godina uj i pak nikoi ne obrashta vnimanie na vajnite vaprosi...mi huu zdrave da e   :roll:
 :headbang:
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE
Re: Английска филология
« Отговор #55 -: 30.01.2007, 11:13:57 »

HiiiiLLLooouuuuu
Активен

ilinapi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Английска филология
« Отговор #56 -: 02.02.2007, 20:06:42 »

hi, ami ako moje da mi dadete syvet mili angl filolozi i vs koito sa vlezli samo i izpit po angliiski. iskam da kandidatstvam pri vas samo s angliiski ezik i mn se 4udakoq specialnost da izbera. mai v bylgarski i angliiski se u4elo pove4e bylgarski, iskam angliiska filologiq no vse mi natqkvat 4e sym 6tqla da  rabotq kato daskalka. a ina4e imam golqmo jelanie da u4a AF, no me pritesnqva i nivoto tam. ako e mn visoko i trudno i vsi4ki sa naistina na nivo proficiency prosto ne znam..... nadqvam se da sym na nivo advanced dokato po4nat izpitite, no dali 6te e dostaty4no za da vlezna? ina4e imam mn golqmo jelanie da u4a angliiski (nai ve4e), sy6to i dr ezici.  6te sym vi mn zblgodarna ako me naso4ite malko.  :-*
a dokolkoto mojeh da razbera kato sravnih programata vi s tazi na sofiiskiq universitet - mai tam u4at pove4e ne6ta ili gre6a.
« Последна редакция: 02.02.2007, 20:09:12 от ilinapi »
Активен
Why people drink and drive, when they can smoke and fly? :)

fierynook

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: Английска филология
« Отговор #57 -: 20.02.2007, 21:02:26 »

Искам да попитам, тъй като виждам че нищо не пише в специализирания сайт на Филологическия факултет, какви точно са избираемите дисциплини за 1ви курс??? Знам, че Койнакова ще разясни нещата (както винаги  8-) ), но освен кой какво предподава(Сания Ко, проф. Дженкинс и Гл.ас. Манчоров) какви са впечатленията на някой от по-горен курс за тях? Мерси!  :-)
Активен

nancy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Английска филология
« Отговор #58 -: 20.02.2007, 22:08:17 »

az sum angliiska filologiq vtori kurs i otnosno tvoq vupros za izbiraemite disciplini iskam da ti kaja 4e sum bila i pri Manchorov i pri Sania Ko .Moje da prozvu4i malko pesimisti4no no nito edin ot dvamata ne me izkefi,sku4ni sa ujasno mnogo  :yawn:.Za Djenkins ni6to ne moga da kaja.Smqtam oba4e 4e ako iska6 da nau4i6 ne6to po-dobriq variant e Sania Ko.
Активен

sexybull

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: Английска филология
« Отговор #59 -: 21.02.2007, 17:29:39 »

Не съм съгласен с колежката,
от А. Манчоров може да се научи много...ама и много кофти се взимат изпитите, това е единствения преподавател, който изисква :) (много)
Активен