argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Техники на финансиране и Международни финанси  (Прочетена 2205 пъти)

Zoy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте. Искам да помоля ако някои има конспекти по двете дисциплини да ми ги изпрати на zoy_r@mail.bg. Благодаря предварително. И дали имаме да пишем курсови проекти или задачи и по тях, ако да за какво става въпрос?
Активен

TEDI YORDANOVA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравей Zoy, имам доста материали но са от миналата година и по двата предмета ако искаш ще ти дам скайп й като съм на линия да ти ги пратя, за курсовата не знам дали имаме не съм ходила на лекции. Скайпа ми е tedi.82. Ако искаш остави си и ти твоя.
Активен

atom4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Поне миналата година нямаше курсови по тези 2 дисциплини.

Здравей Zoy, имам доста материали но са от миналата година и по двата предмета ако искаш ще ти дам скайп й като съм на линия да ти ги пратя, за курсовата не знам дали имаме не съм ходила на лекции. Скайпа ми е tedi.82. Ако искаш остави си и ти твоя.
Активен

Icy_cold

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Здравей Zoy,

И по двете дисциплини няма курсови работи. По международни финанси няма конспект.
Активен

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

Колеги, изпътът тест със затворени въпроси ли ще бъде? Ще има ли задачи, отворени въпроси?
Активен

snaiper4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Тест - 3 затворени въпроса + 3 задачи, на които отново ще има вероятни отговори /а,б,в/.
По отношение на задачите - освен да се огради верния отговор, трябва да се опише и как си стигнал до него.
Успех!
Активен

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

А по Управление на инвестициите изпътът тест със затворени въпроси ли ще бъде?
Активен