argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Избираеми дисциплини 3ти курс  (Прочетена 1453 пъти)

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Здравейте,колети.Ще съм ви благодарна ,ако ми кажете нещо за избираемите дисциплини - как протича изпита,как се оценява

1.Изборно право-30ч.-3к.
2.Екологично право-60ч.-6к-
3.Медицинско право-60ч.-6к.
4.Съдебни експертизи-30ч.-3к.
5.Информация и право-30ч.-3к.
6.Законодателна техника-30ч.-3к.
7.Съдебна риторика-30ч-3

Благодяря Ви предварително!
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

unique

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re: Избираеми дисциплини 3ти курс
« Отговор #1 -: 14.05.2009, 19:37:49 »

2.Екологично право-60ч.-6к- интересно беше по време на лекции, а изпита е устен и сравнително лесен, ако преподавателя хареса как си развила въпросите дори не ти задава допълнителни.
3.Медицинско право-60ч.-6к. - на лекциите беше много скучно, изпита е писмен 2 въпроса
4.Съдебни експертизи-30ч.-3к. - от колеги съм чувал, че съдия кемалова доста добре си водила лекциите  и изпита не бил особено труден.

оценяването по избираемите дисциплини всеки знае как става...
само за тези 3те мога да ти дам мнение.
Активен
Критик Гаден...

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Избираеми дисциплини 3ти курс
« Отговор #2 -: 14.05.2009, 20:00:38 »

Мерси  :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Избираеми дисциплини 3ти курс
« Отговор #3 -: 15.05.2009, 11:01:52 »

Здравейте, колеги, и от мен! Бихте ли дали малко инфо и за ЮЛНЦ. Знам, че от известно време не се чете, но все пак ако тази година се преподава...??? :roll:
Активен
Победата обича упоритите

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Избираеми дисциплини 3ти курс
« Отговор #4 -: 15.05.2009, 21:23:33 »

Всички са приятни и лесни. Те са за успех и приятно релаксиране спрямо останалите , които са задължителни и самите преподаватели ги правят още по трудни.Ех , никъде не пише че от 40- 50 дипломирали се по Право  , половината ще останат без работа , така че какво е една 2 -ка на семестър по задължителна дисциплина!Направо нищо,  четене1-2 месеца  през лятото  ,спестяване на парите за морето или балкана, направо е супер-все едно че участваш в бягство към победата! :beer: :y: пс . Дано утре господ е с нас на изпита по Облигация!
Активен
Всичко е любов