argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Абсолвентски бал  (Прочетена 1510 пъти)

Иван Енев

  • Гост
Абсолвентски бал
« -: 31.05.2009, 11:03:10 »

Гледам тези дни на Facebook снимки от абсолвентския бал на Медицинския университет - в хотел Санкт Петербург, нищо особено като цяло. И се питам - във ФМИ няма ли най-сетне да се организира афтърпартито на това събитие по по-официален начин? Според мен една такава промяна би увеличила авторитета на това събитие.
Активен

Иван Енев

  • Гост
Re: Абсолвентски бал
« Отговор #1 -: 03.06.2009, 22:29:06 »

Добре де, никой ли не го интересува темата, 100 прегледа и 0 отговора? Може би не сте присъствали досега на афтърпартито?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Абсолвентски бал
« Отговор #2 -: 04.06.2009, 00:06:33 »

Аз постнах много скоро след като я пусна, но или ми изтриха поста или аз нещо обърках! И не ми се занимаваше пак да пиша!

Значи, ти хем казваш, че не ти е харесало тва на МУ в ресторант, хем искаш и ние да сме така?

Мисля, че на ФМИ с кетъринг фирма & DJ е супер, но просто мястото трябва да се планира и отработи по-навреме, защото последния път в стола на ВИХВП имаше весели премеждия, макар че после стана супер и се получи купона!
Активен

Иван Енев

  • Гост
Re: Абсолвентски бал
« Отговор #3 -: 04.06.2009, 15:23:30 »

Визирах конкретното събитие в ресторанта на хотел Санкт Петербург и казах, че не е нищо особено, защото такива мероприятия организира всяко едно училище и имах предвид, че може да се направи и на по-хубаво място и по по-хубав начин.
Активен