argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Статистика  (Прочетена 13601 пъти)

naska77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Статистика
« -: 01.06.2009, 16:14:39 »

Nqkoi ima li napravena kyrsova rabota po statistika pri doc.Veleva.Mnogo 6te sum blagodarna ako nqkoi mi e izprati na tozi adres.Slun4ice6052@abv.bg Za6toto i az trqbva da pravq no ne znam kakva da e podredbata i kakvo da se bklu4ba kato iz4isleniq po vsqka edna to4ka ot zadanieto.Blagodarq predvaritelno.
« Последна редакция: 24.06.2009, 15:09:40 от fisn_adm »
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ
Re: statistika
« Отговор #1 -: 01.06.2009, 21:19:01 »

а някой може ли да ми каже какво представлява всъщност курсовата работа по статистика, че един приятел сериозно е загазил там. конспект също може да бъде полезен.

благодаря предварително !!
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: statistika
« Отговор #2 -: 01.06.2009, 21:46:27 »

Фил, пратих ти ЛС с темата за курсовата работа по статистика  :-) Имам и конспект, но ще ти го пратя утре.
Активен
Дзен...

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: statistika
« Отговор #3 -: 02.06.2009, 22:19:10 »

Фил, пратих ти ЛС с темата за курсовата работа по статистика  :-) Имам и конспект, но ще ти го пратя утре.

може ли и за мен :) един сладолед ванилийка ;)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: statistika
« Отговор #4 -: 02.06.2009, 22:33:28 »

Ти как мислиш, дали ще може?  :wink:
Активен
Дзен...

sasaki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: statistika
« Отговор #5 -: 10.06.2009, 18:00:03 »

здр стаси може ли да ми пратиш и на мен курсова работа за да видиа има ли нещо общо с това което сам писала аз.предварително ти благодаря
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: statistika
« Отговор #6 -: 10.06.2009, 19:16:41 »

Привет, курсова работа на никого не съм пращала, пратих само темата за курсова работа, ако я искаш, твоя е, не е проблем. Курсовите проекти иначе трябва да са написани собственоръчно, т.е. с химикалчето и от твоята ръчичка. Аз дори не съм си правила електронен вариант на проекта.
Активен
Дзен...

hristova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: statistika
« Отговор #7 -: 17.06.2009, 22:49:29 »

Здравейте,

спешно се нуждая от лекции по статистика при доц. Велева. Много ще съм благодарна ако някой ми изпрати материали на hristova2006@gmail.com

Благодаря ви предварително:)
Активен

hristova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: statistika
« Отговор #8 -: 20.06.2009, 17:18:53 »

Здравейте,

някои може ли да ми каже точно какво представлява изпита по Статистика про доц. Велева. Дали дава една или повече задачи за решаване, както и дали задава някакви въпроси по курсовата работа.

Много ви благодаря:)






Активен

hristova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: statistika
« Отговор #9 -: 21.06.2009, 11:51:06 »

Здравейте,

нуждая се от примерната задача за изпита по Статистика дадена от доц. Велева по време на лекциите със специалност Финансов мениджмънт неикономисти - тази година. Много ще съм благодарна ако някой ми я изпрати - hristova2006@gmail.com

Благодаря ви предварително:)
Активен

Isa75

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
статистика
« Отговор #10 -: 24.06.2009, 13:31:29 »

Колеги,спешно ми трябва помощ за курсовата работа по статистика за изпита на 2 курс ФМ.Не мота да направя 8 и  9 задача.Ако някой може да ми изпрати примерен вариант на 2-те задачи ще му бъда задължена   iskra_rmz@abv.bg
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: Статистика
« Отговор #11 -: 24.06.2009, 16:09:08 »

8-ма задача е малко по-трудна за обяснение във форум не че задачата е трудна, просто изисква по-продължително обяснение. Виж за 9-та ще ти помогна, тя е елементарна и като задача, и като обяснение.
Относно 9-та задача по статистика, по всеки един признак от твоята ГС трябва да направиш по четири чертежа. Първият е първичният образ от ИСИ, вторият е вторичният образ от ИСИ, третият е вторичният на извадката с връщане с безкрайно голям обем (той е едно към едно с вторичният от ИСИ, само означаваш на ординатата, че става въпрос за извадка със съответните символи) и четвъртият е този с чертичките до безкрайност, той е първичният образ на извадката с връщане с безкрайно голям обем.
Трябва да направиш така, че размерите на координатните системи, на които ще нанасяш стойностите, да е еднакъв, така че свободно да може да се съпоставят на око и да се правят изводи.
Тук се използва мощната идея наречена Закон за големите числа, ОК  :wink:
Активен
Дзен...

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Статистика
« Отговор #12 -: 25.06.2009, 08:07:28 »

а може ли една и за мен- cz75@abv.bg  :bow:
Активен

alexxxxxx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: Статистика
« Отговор #13 -: 25.06.2009, 19:17:53 »

МОЛЯ ПРАТЕТЕ МИ АКО МОЖЕТЕ СКАНИРАНА 9-ТА ЗАДА4А, чЕ НЕ6ТО ЗАЦИКЛИХ
ip918559@abv.bg
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re: Статистика
« Отговор #14 -: 26.06.2009, 14:36:18 »

ako nqkoi ima skanirana 9 zada4a, molq da mi q izprati na mi6oka_mi4o@abv.bg  :bow:
Активен

BENILI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re: Статистика
« Отговор #15 -: 26.06.2009, 16:37:50 »

Колеги какво е заданието на курсовата работа по Статистика, и можели малко info за изпита как ще протече.
Преди 2 години тя раздаваше едни задачи по време на изпита и на изпита ги даваше същите, сега пак ли е така ?
Ако случайно някои има задачата решена ,ако може да мия изпрати, ще бъда много благодарен, изпита ми е на 27.06.2009.
Аз мога да ви бъдя полезен по други предмети имам много курсови работи ,пищови лекции от цялото следване спец.Бизнесадминистрация
Благодаря предварително
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re: Статистика
« Отговор #16 -: 26.06.2009, 17:11:53 »

az znam samo 4e minalata sedmica Veleva e dala na izpita su6tata zada4a, koqto q ima na listovete s konspekta. Tazi su6tata zada4a e bila re6ena v poslednite lekcii. No samo tova znam   :-)
Активен

BENILI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re: Статистика
« Отговор #17 -: 26.06.2009, 20:36:46 »

Колеги ,никои ли няма информация за изпита по Статистика  утре , при доц.Велева  е .Ако някои има задачата която ще е даде утре моляви пратета ми я на e-mail   a_star@mail.bg
Активен

alexxxxxx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

 :#5:
Активен

BENILI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Можели някой да ми прати задачата за изпита ,ако мойе и решена ,ще му бъда много благодарен.a_star@mail.bg
Активен