argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Задочно психология-колко дни се губят в ПУ и кои месеци?  (Прочетена 5991 пъти)

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Някой би ли дал инфо евентуално,ако ме приемат студент по психология в ПУ кога и колко дни трябва да си в ПУ?Понеже не съм от Пловдив да си направя сметка.И по мпринцип кога се провеждат изпитите през седмицата или събота и неделя?Благодаря!
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ами зависи, щом си задочно, имаш дата за започване на очни занятия и като отидеш в университета ще разбереш колко дни ще продължат лекциите по предметите. Ако имаш нужда от помощ при самото обучение, аз изготвям изцяло дипломни и курсови работи по психология, реферати, таблици, графики, диаграми, качествено, изгодно. Пиши ми ако искаш на jenifer_25@mail.bg
Активен

ivadim

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

всичко е през уикендите, но ако трябва нещо да си плащаш такси и тн това е през работните дни, така че все ще ти се наложи
Активен
ваня

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Струва ми се,  че  неправилно е зададена темата. Защо колко дни се губят? Правилнияп въпрос би трябвало да бъде колко дни ще спечеля от пребиваването ми в ПУ на лекции и няма да ходя на работа ,а ще ползвам  отпуска  за обучение като студент!?!Само да вметна на останалите 3 -ма инициатори на КЛУБА по Психология   , че тази сряда няма да мога да дойда в 20-00 часа пред ПУ поради лични ангажименти!За следващата сряда една колежка обеща да доведе още 2-3 приятелки  , за да се оформи групата от 10-12 човека , крайно необходима за да се учреди този Клуб по Психология. Ако има желаещи от всякакви специалности да заповядат!Много е вероятно темите по които ще дискутираме да имат практическа насоченост, което ще е от полза при намиране на бъдеща работа за всеки завършващ университета! инж. Марин Янков 4 курс , Право , ПУ
Активен
Всичко е любов

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

кога почнеш да си плащаш квартирата и тока няма да мислиш така.. :haha:
« Последна редакция: 30.07.2009, 14:09:51 от дмххххххххх »
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

Ее приятел, не искам да прозвуча надуто или нещо друго, но в науката няма или по-точно не би трябвало да има компромиси, или и се отдаваш, или не...средното положение не е желателно от гледна точка на това, че не е ползотворно и няма да станеш добър специалист - а психологията не е шега работа и трябва много да се набляга на ученето. В чужбина са го измислили хората, не всеки ходи да учи за вишист, ама то и там стандартите са други, така че не е много удачно сравнението. :)
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

кога почнеш да си плащаш квартирата и тока няма да мислиш така.. :haha:
------------------------------------------------------------------Мили деца в тая връзка ще ви разкажа един стар тъп виц--тип  формат (  модел) ала Слави Трифонов.има два вида студенти. Единия  тип   се оплакват  на татко си. --Татко ,защо аз се возя на трамвая  ,а Пешо кара " Мерцедес ", защо аз  живея на общежитие  ,а Пешо на квартира!....................Другия тип пита татко си. Тате ,тате,  защо аз карам  " Мерцедес " ,  а  колегата се вози на трамвая? Не бой се татовото.Утре ще ти купя трамвай. Тате ,тате  защо аз живея на квартира , а колегата е на общежитие? Не бой се ,казва таткото утре ще ти купя общежитие!   Е , аз съм от втория тип ,където мога да си купя " Мерцедес " и общежитие  , остава ми само удоволствието да си уча Психологията!инж. Марин Янков 4 курс, Право, ПУ
Активен
Всичко е любов

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Браво на тебе колко си богат само...чакай на тате там да ти плати тока и водата.
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

Браво на тебе колко си богат само...чакай на тате там да ти плати тока и водата.

има общежития, кадето не се плаща нито ток, нито вода, а в Марица и интернета е безплатен ;)
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Но има и хора които са в София и нямат общежития
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!