argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ИсториА???  (Прочетена 2958 пъти)

Николай Г.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
ИсториА???
« -: 14.07.2006, 09:49:19 »

http://store2.data.bg/americanpsycho/istoria.JPG

Вижте тази картинка след увеличение.

Аз бях пратил имейл на господата, оставили имейлите си, но не получавам никакъв отговор. Защо? Единственото, което тогава пожелах - да се оправи грешката и да получа отговор на един въпрос. Но не! Засрамихте ли се, нямам представа.

Хакерите да не се опитват да хакнат сайта. Картинката съм си я записал на дискета. Ще попитате защо? Е, пратих и на "Господари на ефира" - ако някой от техните репортери провери работата и види "ИсториЯ", а вие отричате, да имам доказателство. Доказателство, че хора, работещи в престижен университет допускат смешни грешки.

С уважение(все пак...) - Николай на 13.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: ИсториА???
« Отговор #1 -: 14.07.2006, 12:31:41 »

Здравей Николай,

би ли ми казал на кои e-mail адреси си писал и не ти е било отговорено. Моля те дай повече информация по случая. ВЕДНАГА се захващам с корекцията и ще пиша отново тук след като има развитие!

Очаквам съдействие от теб - БЕСЕН СЪМ!!!!
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: ИсториА???
« Отговор #2 -: 14.07.2006, 12:49:30 »

Николай,

свързах се с колегите и грешката е отстранена. Отговорните за попълването на тази страница са информатици, което разбира се в никакъв случай НЕ оправдава появата на подобни грешки. Оттук имаш 2 варианта:

(1) Да разпространиш тази грешка по медиите - принципно съм съгласен. Считам, че понякога трябва да се вдигне шум за да се стегне някой.

(2) Да ми пишеш на atanas at argon.acad.bg за да задействам нещата отвътре.

Този случай не подронва престижа на университета, така че не се вдъхновявай много от него, просто грешки ВИНАГИ има и както виждаш обаче има и желание за корегирането им :)
Активен

Николай Г.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ИсториА???
« Отговор #3 -: 14.07.2006, 13:42:50 »

http://www.uni-plovdiv.bg:8080/site.jsp?ln=1&id=273

Вчера влязох(мисля) тук и бяха изброени имена и имейли - общо пет(сега е само един - не знам защо. Ако не се лъжа, един от тях беше zaprian@uni-plovdiv.bg, друг - marmih@uni-plovdiv.bg и т.н.). Писах и на петте имейла(вчера вечерта), но днес отговор нямаше. Друг въпрос е, че при пращането има нещо друго:
http://store2.data.bg/americanpsycho/istoria2.JPG

Пише, че писмото е пратено успешно(създадох си друг имейл и пратих писмо от e.poaro на новия, за да видя същото ли ще е), но няма папка "Изпратени". Ако все пак писмото не е било получено, искрено се извинявам за една част от думите си. Но мисля, че все пак писмата са били получени.

Искам да благодаря на администратора за бързата реакция. Едва ли ще информирам медиите - вече няма проблем. Щях да го направя само при положение, че реакция НЯМА.

Благодаря и лек ден.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: ИсториА???
« Отговор #4 -: 14.07.2006, 13:49:22 »

Николай, благодаря ти за бързия отговор. Ще направя каквото е необходимо тази издънка да не се повтори. На теб успех в КСК :)
Активен

Николай Г.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ИсториА???
« Отговор #5 -: 14.07.2006, 21:44:10 »

Има време, но благодаря.
Активен