argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стратегически мениджмънт при Славенков  (Прочетена 5083 пъти)

arsen

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Колеги, моля помогнете ! Някои ако има лекциите при Славенков по СМ да ми ги прати на  меил popovvvster@gmail.com
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Колеги, моля помогнете ! Някои ако има лекциите при Славенков по СМ да ми ги прати на  меил popovvvster@gmail.com
Колега, лекции при Славенков много трудно могат да се запишат! Просто говори много, но да записваш си е цяло постижение! Надявам се, някой да ти помогне, при мен е избираема дисциплина и ще се размина "само" с един бизнес план! Успех! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Лекции да му пратят по Стратегически мениджмънт на милия и клет студент и то в електронен вариант на мейла. Вие въобще Славенков виждали ли сте го на снимка?!   :-D



Колкото до другия колега, само да вметна, че на последния изпит по стратегически мениджмънт преди 4 дни и четиримата с разработките ги скъса. Трябва да призная, че беше забавна гледка, но явно и те не го бяха виждали. Хубави момичета, но в мозъка...бутафория. Та, отнасяйте се сериозно е съветът ми, че боят е голям и публичен.   :#4:
Активен
Ицко иска поничка!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Лекции да му пратят по Стратегически мениджмънт на милия и клет студент и то в електронен вариант на мейла. Вие въобще Славенков виждали ли сте го на снимка?!   :-D



Колкото до другия колега, само да вметна, че на последния изпит по стратегически мениджмънт преди 4 дни и четиримата с разработките ги скъса. Трябва да призная, че беше забавна гледка, но явно и те не го бяха виждали. Хубави момичета, но в мозъка...бутафория. Та, отнасяйте се сериозно е съветът ми, че боят е голям и публичен.   :#4:
Ами не се удчудвам, че така се е получило с колегите, но все пак по-голямата част от студентите въобще не ходят на лекции при Славенков, така че няма какво друго да очакват при положение, че той доста добре помни физиономии. Аз лично съм присъствал на всичките му лекции и се надявам това да помогне малко или много! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Искрено се надявам пък аз, че твоите надежди за успешно вземане на тоз ти изпит не са изградени само на основата на присъствията на лекции, щото ще се сринат на първия ветрен повей.
Успех!

П. П. Иначе, да, гениалността дава странични ефекти  :-)
Активен
Дзен...

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Искрено се надявам пък аз, че твоите надежди за успешно вземане на тоз ти изпит не са изградени само на основата на присъствията на лекции, щото ще се сринат на първия ветрен повей.
Успех!

П. П. Иначе, да, гениалността дава странични ефекти  :-)
Ами не се надявам само присъствието ми на лекции да помогне, но дано все пак да повее вятърът в една посока, пък вече със знанията се надявам да мога да го задържа в нея! Все пак по Планиране и Прогнозиране видях какво е да си при Славенков на контролна, така че не се уплаших толкова много! :) А на 22 трябва и изпита по Планиране и Прогнозиране да изкарам и бизнес плана по Стратегически мениджмънт да защитя, та ще е весел деня, но ще видим! А относно гениалността, ами да има странични ефекти, но пък затова е гениалност! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

double-dealer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • По-добре гаден от колкото гладен :)

Наистина лекции при Славенков няма,учи се от части на 3 учебника,лекции при него няма как да се запишат,щото лекцийте са му свободно съчинение,той както ти говори за стратегии примерно и започва да говори къде ходил,ков правил,коя колежка къде я бил видял и т.н :)  :-D А относно присъствието-аз на Стратегически мениджмънт не съм стъпвал,просто не се явих на редовната сесия ,а направо на поправка...Имам 4-ка  :wink: Но при него или учиш или по-добре не се явявай,за преписване е супер трудно,не невъзможно,но не си заслужава...Помни като слон и хване ли те,после може до внуци да не се дипломираш :)  :-D
Активен