argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финанси доц. Консулов  (Прочетена 3112 пъти)

Alexandra_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Финанси доц. Консулов
« -: 15.06.2009, 16:44:17 »

Имате ли идея как протича изпита? А някой от горните курсове на МИО и Маркетинг да сподели кои теми са им се паднали  :-)
Активен
I.O.U. nothin'

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Финанси доц. Консулов
« Отговор #1 -: 15.06.2009, 16:53:42 »

Аз ще ти кажа, че са се паднали всички теми наведнъж.  :-D Как става това ли, сигурен съм питаш се ти?! Знам, че ти се струва невъзможно, но сега ще ти кажа, задръж малко търпението си до следващото изречение.  :-D
Теглят се билети, а те са доста и във всеки има различни неща. Задължително има и задачи (една или две), на които доцентът държи страшно много. Успех  :y:
Активен
Ицко иска поничка!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re: Финанси доц. Консулов
« Отговор #2 -: 15.06.2009, 20:22:25 »

Интересното е, че финансите до миналата година, когато бях 2 курс бяха общи, а от тази година са разделени на публични и корпоративни! Но вместо миналата година да ни предава общи финанси доц. Коснсулов ни предаде корпоративни и на тях се явихме на изпит! Въпросите, които се паднаха на мен бяха оценка на инвестиционен проект чрез метода NPV (чиста настояща стойност), а другия не го помня. Задачите бяха проект за оценка пак със метода NPV и една задача за амортизации. Дано да съм ти помогнал! Успех! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re: Финанси доц. Консулов
« Отговор #3 -: 15.06.2009, 21:18:07 »

 Кои точно финанси те интересуват-Корпоративните или Публичните.Аз лично съм държала изпит по Публични финанси при доц.Консулов,когато бях в IVти курс.Изпитът включваше два въпроса и една задача-като на всеки беше раздаден различен вариант от общо 4-5 такива. -Задачата беше  малко объркана,но ако си прочела материала и особено лекциите  няма как да не се справиш.Успех :-)
Активен

Alexandra_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Финанси доц. Консулов
« Отговор #4 -: 16.06.2009, 11:21:41 »

Публични финанси  :-)
Активен
I.O.U. nothin'