argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Планиране и прогнозиране - гл. ас. Славенков  (Прочетена 36762 пъти)

КрисЧу

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
  • Мениджър 3 курс

Здравейте на всички. Миналия семестър имах изпит при Славенков. Затова ще си позволя да изкажа някои наблюдения относно изпита. Не е препоръчително да се преписва (доста хора ''провери'' и изгони). Актуален конспект няма, понеже всеки път променя някои теми. Да, има любими въпроси и най-вече планиране на маркетинга, инвестициите и производството, за които задължително иска да се знаят и да могат да се обясняват формулите и при производството-графиката. Темата за информационно обезпечаване я дава на лекциите и най-вече ви трябват няколко основни неща от нея. Други теми, които на нас даде в последния момент и трябваше да си преснимаме бяха за регионалното развитие, закон за регионалното развитие и още няколко (които може би защото даде в последния момент не смятах, че ще се паднат, но ни се паднаха). Ако се колебае в оценката (поне при нас беше така) сядате и пишете по още един въпрос. Ако сте между 4 и 5 дава за планиране на маркетинга, производството или инвестициите, а ако е за по-ниска оценка поне нас пита за принципи на планирането. Останалите въпроси естествено са от учебника, който можете да намерите в библиотеката, на Каменов и беше зелен, със заглавие Фирмен анализ и контрол или нещо от сорта, за заглавието не съм много сигурна, но е на Каменов. А оценяването няма да коментирам. Преглеждаше отгоре отгоре и в рамките на 2 часа "провери" на малко повече от 70 души. Надявам се да съм била полезна :)
Активен
School is great. There are lots of people to make fun of.

tedito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Може ли конспект и за мен.Благодаря предварително!
vania_manevska@yahoo.com
Изпратих конспектите на посочение адрес! Усепх! :)

Благодаря ти,много!
За нищо, надявам се да ти свършат работа! :)
Активен

Mariq4378

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Колеги, моля ако някой има конспект, лекции или каквото и да е по планиране и прогнозиране ще съм безкрайно благодарна ако ми ги изпрати :) mariq4378@abv.bg
Активен

barbaleskata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Моля,който има лекции при гл.ас.Славенков -Планиране и прогнозиране,да мипрати на пощата dudunkata@abv.bg!!!
Благодаря!!!
Активен

pettya

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Може ли и на мен лекции ?  :mmm:  petya_sheyretova@abv.bg  Благодаря :)
Активен
" Всяко безумие има своята логика " -Уилям Шекспир

elenakt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

еlenakt@abv.bg
Активен

ivanandreev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здрвейте колеги. Мога ли да помоля и аз за едни лекциики по планиране и прогнозиране, ако е удобно разбира се. Благодаря много. email: andreev_90@abv.bg
Активен

desito_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте! Бихте ли могли и на мен да пратите лекции по Планиране и прогнозиране на e-mail: kiki_ricki@abv.bg Благодаря Ви предварително! :-)
Активен

ivitu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги, аз имам изпит при Славенков по Бизнес планиране и контрол. Някой може ли да ми изпрати някакви материали на ivitu@abv.bg . Благодаря!
Активен

nokila92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте много ще съм Ви благодарна ако някой ми пусне темите при Славенков  Благодаря  :sun: :sun: :sun:
Активен

nokila92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Активен

ver666

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги!!Да Ви се намират разработени теми по планиране и прогнозиране при доц. Славенков jeni89@abv.bg
Активен

Valentina1033

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Някой може ли да ми прати лекциите му? Благодаря предварително!
Активен