argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Планиране и прогнозиране - гл. ас. Славенков  (Прочетена 36763 пъти)

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Я пак, че не разбрах?! Има лекции в електронен формат по планиране и прогнозиране?!  :-o
Активен
Ицко иска поничка!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Я пак, че не разбрах?! Има лекции в електронен формат по планиране и прогнозиране?!  :-o
Ами да кажем, че не са точно лекции, но е нещо като съкратен вариант на учебника. Доста е полезен файлът, всички, които са го ползвали са доволни и са си взели изпита. :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

kglz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Много ще съм благодарен ако някой ми изпрати материалите по планиране  :s: , предстои ми поправка при Славенков
kostadin_lazarov13@abv.bg

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
Активен

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Ще съм много благодарна,ако и на мен някой ми прати лекции и конспект по планиране и прогнозиране,че скоро ми предстои изпит.Благодаря предварително  :-)
pebals_sweet@abv.bg
Активен

anfitrita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Станахме много, но може ли и на мен някой да ми изпрати този въпросен файл - nmadzharova@abv.bg

Благодаря много
Активен

valia0103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ako е удобно и аз да помоля за файла по планиране, valantais@abv.bg. Благодаря предварително!!!
Активен

tetete

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги, ако не ви затруднява, да ми изпратите тези лекции по планиране и дано да ми свуршат работ. Е-майла ми е the_flyer@abv.bg
Активен

kglz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Принципи на планирането
Анализ на външната и вътрешна среда на фирмата

Това се падна на 21.09 в Смолян при Славенков , взех с 4-ка  :haha: , успех на всички които ще се явяват !
Активен

lysil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

може ли и на мен някой д ами парти материали по планиране и прогнозиране и конспект на gig_gd@abv.bg  :) мерси предварително  :-*
Активен

NO_WAY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Колеги,ако може някой да изпрати и на мен лекциите по прогнозиране и планиране на e-mail : no__way_@abv.bg .Много благодаря предварително.
Активен

danika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • Винаги напред и никога назад

Ами щом всички и скат и аз да се наредя на опашката /ако може естествено/. Благодаря предварително. Мейл slavova_1977@abv.bg
Активен
Късметът и щастието са за смелите!

surreal

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ако може и на мен, моля: surreal.intention@gmail.com
Благодаря предварително!  :-)
Активен

plamen4eto_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Moje li nqkoi da mi izprati i na men konspekta i temite po Planirane i prognoziraneqza6toto tezi koito imam ne mi vdahvat mn doverie.Blagodarq predvaritelno.E-maila mi e : plama4eto_bg@abv.bg :bow: :bow:
Активен

ronins

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Абе хора вие къде учите ? Не разбрахте ли ,че лекции при гл.ас.Славенков няма, и който има или ви лъже или просто ги е изтеглил от някъде,но не са негови...Бил съм на много негови лекции за всички няма да се събере и половин страничка...

Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Абе хора вие къде учите ? Не разбрахте ли ,че лекции при гл.ас.Славенков няма, и който има или ви лъже или просто ги е изтеглил от някъде,но не са негови...Бил съм на много негови лекции за всички няма да се събере и половин страничка...


Както съм казал и по-горе това не са точно лекции, а по-скоро съкратен вариант на учебника, но всичко най-важно, което е казано от гл. ас. Славенков го има в тези неща, така че ако ги прочетеш няколко пъти спокойно ще си вземеш изпита. Много от студентите се страхуват от него, но всъщност той не е лош човек, особено ако му посещаваш лекциите и имаш нещо в главата, а ако научиш и за изпита, всичко е наред.
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

tetete

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Добре де колега , ще ми пратиш ли тези материали на the_flyer@abv.bg . Благодаря ти предварително.
Активен

liliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Moje li i na men "sakrateniq variant" na u4ebnika po planirane!!!! :roll:
BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!  -   liliq_19@abv.bg !!!!!
Активен

liliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Извинявам се, че пиша на латиница, но просто не се усетих!!!!!
ВЕДНАГА СИ ПОПРАВЯМ ГРЕШКАТА!!!!!!! :-)
Активен

vikii

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ohhh kolegiii molq vi se i na men da mi gi pratite na email victoriagenovska@email.bg lekciite  MNOGOOO naistina mnogo 6te sum blagodarna :) :) :) :) :)  :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
Активен

koon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Много моля и на мен да изпратите учебника ,ще се явявам за n-ти път :blush:.
etamahkyarova@gmail.com

Мерси  :bow:
Активен