argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Планиране и прогнозиране - гл. ас. Славенков  (Прочетена 36761 пъти)

didito87

  • Гост

Здравей можеш ли да ми изпратиш и на мен лекции или да ми кажеш кой е учебника при Славенков, Благодаря ти предварително
diana.abrasheva@gmail.com
Активен

SisterOfNight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Може ли и на мен да ми пратиш лекциите? poisonous@gbg.bg
Бладаря предварително
Активен

Мипси

  • Гост

Ако някой има материали за изпита и знае как протича, ще съм му благодарна, ако сподели: mopsita@abv.bg
Активен

tereza

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Бихте ли ми пратили и на мен тези материали по планиране и прогнозиране/съкратения учебник/ на sve6ko@abv.bg
          Благодаря предварително!
Активен

BugsY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Пратете и насам конспект, материали и информация. Аз мога да ви дам инфо също за някой друг предмет.
vanstiny@yahoo.com
Активен

KenwooD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Някой може ли да ми прати лекциите по Планиране и прогнозиране при Славенков.
milan89@abv.bg
Активен

bladerulzzz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: palnirane i prognozirane-slavenkov
« Отговор #46 -: 26.01.2010, 10:05:14 »

stako_86@abv.bg :-(
Колега, кажи какво ти е нужно, за да ти го пратя на адреса, който си посочил! Все пак не съм медиум още! :)

Здравей, можеш ли да ми изпратиш лекциите по планиране и прогнозиране. Емайлут ми е   ufoblade@gmail.com     Защото ги търся вече доста време, а никъде не ги намирам... Благодаря, предварително.
Активен

GanGs7a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Az predlagam vmesto da se prashtat na vs poshta da se ka4at v nqkoi sait i da se dade link da gi svalim vsi4ki
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Az predlagam vmesto da se prashtat na vs poshta da se ka4at v nqkoi sait i da se dade link da gi svalim vsi4ki
Много правилно предлагаш, а идеята ти отдавна е осъществена, но малко са хората, които се интересуват, защото винаги е по-лесно някой да ти ги прати! Можете да ги свалите от електронната база данни на адрес students.uni-plovdiv.bg , като ви трябва само фокус регистрация (на адрес focus.uni-plovdiv.bg ). Понеже разбрах, че има май някакви проблеми с фокус системата, свържете се с администраторите за съдействие! Успех! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

DarsI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Kolegi shte pratite li i na men sukrateniq variant na uchebnika,zashtoto v saita ne vidqh materiali, za da gi svalq.Blagodarq predvaritelno. e-mail :darina_petrova@abv.bg
Активен

lubomira spasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Може ли и на мен лекциите и конспекта. Имейла ми е mesonelsol@abv.bg. Благодаря!
Активен

lubomira spasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

p.s.Ако някой може да ми помогне и с материали по останалите дисц. от  3курс 2сем. ще съм много благодарна
/Маркетинг на инд.пазар, Корпор. финанси, Квалитология, Цени и ценова политика, Марк. информ. системи/.
Нямам възможност да присъствам на лекциите.
Активен

KenwooD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Много правилно предлагаш, а идеята ти отдавна е осъществена, но малко са хората, които се интересуват, защото винаги е по-лесно някой да ти ги прати! Можете да ги свалите от електронната база данни на адрес students.uni-plovdiv.bg , като ви трябва само фокус регистрация (на адрес focus.uni-plovdiv.bg ). Понеже разбрах, че има май някакви проблеми с фокус системата, свържете се с администраторите за съдействие! Успех! :)
Понеже е по-лесно да се стои,вместо да се оправи бъгавия сайт...
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Много правилно предлагаш, а идеята ти отдавна е осъществена, но малко са хората, които се интересуват, защото винаги е по-лесно някой да ти ги прати! Можете да ги свалите от електронната база данни на адрес students.uni-plovdiv.bg , като ви трябва само фокус регистрация (на адрес focus.uni-plovdiv.bg ). Понеже разбрах, че има май някакви проблеми с фокус системата, свържете се с администраторите за съдействие! Успех! :)
Понеже е по-лесно да се стои,вместо да се оправи бъгавия сайт...
Така нареченият "бъгав сайт" не го поддържам аз, така че се обърнете към когото трябва! Аз отговарям единствено за групата в students системата, а за нея гарантирам, че работи!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

KenwooD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Е тогава какво да направя ?Да гоня и търся администратори наляво и надясно,за да се регистрирам ?
Колкото и ти ми отгори...че 6 пъти ти писах да ми пратиш лекциите,ако имаш възможност..
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Е тогава какво да направя ?Да гоня и търся администратори наляво и надясно,за да се регистрирам ?
Колкото и ти ми отгори...че 6 пъти ти писах да ми пратиш лекциите,ако имаш възможност..
Ами съжалявам, но ги нямам вече лекциите, защото не ги пазя след като ги качих в системата. Извинявам се, че  не съм ти отговорил по-рано!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

KenwooD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Издразни ме,че си направи пас,а не това,че не си ми ги пратил...не си и длъжен да го правиш все пак.
Както и да е ...вече се разбрахме.
Активен

lubomira spasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Успях да ги сваля, благодаря! Не е толкова трудно
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Успях да ги сваля, благодаря! Не е толкова трудно

Естествено, че не е трудно, отнема минимално време и усилия! Радвам се, че си ги свалила! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

forestbeauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Само ще кажа-ВАСКО, златен си. Не знам как може да се занимаваш с толкова много желания и молби.
Активен