argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос за МИО.  (Прочетена 7005 пъти)

Tania

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #20 -: 24.08.2009, 22:09:17 »

Засега се очертава да има все готини хора,макар че е раничко да се говори :) Но нали знаете - както си го направим :-P
Активен

dream_collector

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • :)))
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #21 -: 24.08.2009, 22:39:44 »

sus sigurnost 6te bude vse pak sme gotini hora :y:
Активен

Duvata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #22 -: 25.08.2009, 15:59:01 »

Едно от интересните неща е именно запознаването с готини хора.Дано повечето колеги да са такива  :mmm:
Активен

Tania

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #23 -: 25.08.2009, 19:01:44 »

Ами дано :) Засега моите впечатления са за готини и дружелюбни колеги,пък да се надяваме наесен да се потвърдят :-P
Активен

svetoslava_panayotova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #24 -: 27.09.2009, 22:14:40 »

Здравейте на всичи,
страшно много се интересувам от специалността МИО. Тази година съм 12 клас и догодина ми предстоят кандидатстудентските изпити,може ли някои да ми каже с какво се кандидатства МИО в ПУ и дали мога да кандидатствам с изпит по чужд език(например Немски език). Също така ме интересува дали има специалности Туризъм и Връзки с общественоста в ПУ и ако да с какво се кандидатстват дали може с изпит по чужд език... абе изобщо ако може някои да ми каже кои са всичките специалности в ПУ , които се кандидатстват с изпит по чужд език ще съм му много благодарна :-) Догодина наистина мн искам да уча в ПУ и се готвя по Български език и Немски език моля ви насочете ме към няккоя добра специалност, която се кандидатства с това .моля ви отговорете ми бързо наистина мн ме интересува всичко това БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  :-)
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг
Re:Въпрос за МИО.
« Отговор #25 -: 27.09.2009, 22:39:13 »

Здравейте на всичи,
страшно много се интересувам от специалността МИО. Тази година съм 12 клас и догодина ми предстоят кандидатстудентските изпити,може ли някои да ми каже с какво се кандидатства МИО в ПУ и дали мога да кандидатствам с изпит по чужд език(например Немски език). Също така ме интересува дали има специалности Туризъм и Връзки с общественоста в ПУ и ако да с какво се кандидатстват дали може с изпит по чужд език... абе изобщо ако може някои да ми каже кои са всичките специалности в ПУ , които се кандидатстват с изпит по чужд език ще съм му много благодарна :-) Догодина наистина мн искам да уча в ПУ и се готвя по Български език и Немски език моля ви насочете ме към няккоя добра специалност, която се кандидатства с това .моля ви отговорете ми бързо наистина мн ме интересува всичко това БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  :-)
Най-добре е да си купиш "Справочник за кандидат-студенти на ПУ за учебната 2009/2010".Има таблица от близо 20стр. в която за всичките специалности пише с какво се кандидатства,коя оценка от зрелостните изпити се взима и колко тежи при образуването на бала ти.Иначе с български и немски език изборът е огромен.  :-) Успех!  :wink:
Активен