argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Прекъсване - въпросче  (Прочетена 1675 пъти)

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Прекъсване - въпросче
« -: 08.07.2009, 17:18:27 »

Здравейте! Признавам, че не съм се ровила във форума, за да потърся подобна тема, но искам да попитам нещо. Ако някой е прекъснал своето обучение в университета и след години реши да положи изпитите си, за да премине в следващия курс/и успява/, трябва ли да попълва документи, с които да се потвърди че продължава? :roll:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Прекъсване - въпросче
« Отговор #1 -: 09.07.2009, 00:31:13 »

Разбира се че трябва!Дано само прекъсването   ,не е повече от 3 години, защото тогава се прекъсват студентските права.Молба до инспекторката...Успех! инж.Марин Янков 4 курс, Право,ПУ
Активен
Всичко е любов

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re: Прекъсване - въпросче
« Отговор #2 -: 14.07.2009, 10:28:21 »

Хмм...това ми звучи лошо.... Благодаря за помощта!
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re: Прекъсване - въпросче
« Отговор #3 -: 22.07.2009, 13:03:38 »

Само още едно въпросче!  :s: Предполагам има срокове за подаване на тази молба и тъй като не мога да се свържа с инспекторката, можете ли да ми кажете нещо ориентиращо....
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Прекъсване - въпросче
« Отговор #4 -: 22.07.2009, 19:44:06 »

Ориентиращо  ,без фиксация на срокове поради факта ,че не знам какво учиш  и кой курс си---Принцип на администрацията по обработка на документи е следния:    В началото на учебната година обикновено от 20 до 40 дни в зависимост от големината на факултета, от отпуските на инспекторките, от ангажираността на ръководителя в случая Декана на съответния факултет, от времето необходимо на студентите да си подготвят необходимите документи  , от   нормативните документи  в тази област  ,Правилника за ВО и  т. н.  Мисля че имаш голям шанс да си подадеш док-те, въпреки отпускарския сезон! Успех!.инж. Марин Янков 4 курс , Право, ПУ
Активен
Всичко е любов