argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За заниманията по спорт  (Прочетена 23868 пъти)

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #120 -: 04.10.2010, 01:45:16 »

Бих искала да попитам има ли опция часовете по спорт да бъдат заменени за фитнес,тоест да се кара фитнес със заверките му и другите неща в дадената зала (в зала рондо съм чувала,че можело) и после да се завери и семестъра от преподавателя,без да се посещават часовете писани  в програмата по спорт.
Да може, но трябва редовно да ходиш на фитнес и накрая ще имаш изпит по спорт :)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #121 -: 04.10.2010, 08:00:19 »

Ясно,а този изпит в какво може да се изрязява,защото чувам,че бил дълъг скок  :-X
А ако ходим пък  в часовете по спорт,(в академик по програма)пак ли ще има някакъв изпит, и няма ли отърваване от него  :-D  :-) Интересува ме защото никак не ме бива  със спорта и досега винаги съм била освобождавана по спорт и тази година за това искам фитнес да запиша ама не знаех,че имало и изпит след като запишеш фитнес  :-X Мерси  предварително на отзовалите се.
Активен

37927

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #122 -: 04.10.2010, 08:52:41 »

Ако наистина може да се ходи на фитнес в часовете за спорт, то със сигурност ще направя така. Мисля да ходя в Тотала засега, така че ако има още желаещи да пишат.  :wink:
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #123 -: 04.10.2010, 12:45:43 »

Ясно,а този изпит в какво може да се изрязява,защото чувам,че бил дълъг скок  :-X
А ако ходим пък  в часовете по спорт,(в академик по програма)пак ли ще има някакъв изпит, и няма ли отърваване от него  :-D  :-) Интересува ме защото никак не ме бива  със спорта и досега винаги съм била освобождавана по спорт и тази година за това искам фитнес да запиша ама не знаех,че имало и изпит след като запишеш фитнес  :-X Мерси  предварително на отзовалите се.
Ами изпита е дълъг скок, лицеви опори и коремни преси няма значение дали ходиш на фитнес или на спорт пак ще имаш изпит. :)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #124 -: 04.10.2010, 16:53:43 »

Интересно,няма да е лесен май изпита,аз чух,че преподавателите казвали,че ще има изпит но понякога за да те "сплашат"да ходиш редовно на спорт.Ще види в четвъртък като имам спорт как ще се развият нещата.Nasko_M мерси за бързите отговори.
Активен

1_9_9_1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #125 -: 14.03.2011, 17:28:07 »

Може ли някой да ми каже как се казва едната преподавателка по спорт .:Dедна с черна къса коса
Активен

kristr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #126 -: 14.03.2011, 17:47:00 »

Соколова ;) (ако си мислим за една и съща  :-D)
Активен
=)

1_9_9_1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #127 -: 14.03.2011, 18:12:13 »

Соколова ;) (ако си мислим за една и съща  :-D)
mislq 4e da :P mersi za otgovora :d
Активен

Capricorn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #128 -: 03.08.2011, 16:03:19 »

А имали хандбален отбор в ПУ защото аз сам тренирала дълго време и сам била на държавни и всякакви състезания включително в чужбина където отбора ми беше на 1 място.И бих искала в часовете по спорт да играя хандбал а не тенис или нещо подобно
Активен

Slavomir Slavov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • Психология, 3 курс
    • http://www.facebook.com/#!/slavomir.slavov
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #129 -: 05.08.2011, 01:08:39 »

Мисля, че няма. :-)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #130 -: 06.08.2011, 12:11:51 »

Хандбален отбор няма,има волейболен,баскетболен,футболен ако не се лъжа по тенис и още няколко, но хандбал няма.
Активен