argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За заниманията по спорт  (Прочетена 23877 пъти)

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
За заниманията по спорт
« -: 23.08.2009, 21:25:15 »

Здравейте  :-) Аз ще съм студентка по информатика редовно за първа година. Искам да попитам за заниманията по спорт, които са включени в програмата. В какво точно ще се изразяват и ще можем ли да си избираме конкретни дисциплини??
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #1 -: 23.08.2009, 21:27:12 »

имаш голям избор-тенис на маса ,аеробика ,волейбол, баскетбол ,футбол и шах !
Активен
Всичко е любов

The_Warlord

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 701
  • "I can't = I fear...do NOT fear!"
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #2 -: 23.08.2009, 22:32:47 »

... и тичане Нова Сграда - Ректорат - Академик - Нова Сграда - Общежитията
Активен
When you reach the Hell tell them I'm sending you - you'll receive a group reduction!
Животът е кратък, заверките - вечни!
Пловдив на три морета !!!

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #3 -: 24.08.2009, 14:57:32 »

Споко, ще видиш колко е неудобен и недомислен графика, как за 15 минути трябва да минеш разстоянието от академик до нова сграда. Добре, че може да се замени за факултативни.

Иначе имаш голям избор от спортове ако има и други отишли да играят.

Крайно недоволен съм от "спорта" като дисциплината каквато е сега, но това е друга тема на разговор.
Активен

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #4 -: 24.08.2009, 16:19:14 »

Хахах  :-D :-D Успокоихте ме  :-D :-D
Активен

poo

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #5 -: 25.08.2009, 00:42:27 »

Това с "Академик" не беше сериозно, нали?
Чак сега отиде коня у барата! :-D
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #6 -: 25.08.2009, 09:50:06 »

Това с "Академик" не беше сериозно, нали?
Чак сега отиде коня у барата! :-D
Бих казал, че си е доста сериозно, наистина има случаи, в които ако можете да се телепортирате ще ви е от полза. Явно от ПУ си мисля, че са пуснали в градския транспорт свръхзвуковите рейсове и разстоянията се взимат за броени минути! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Huskarl2006

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
  • Политология
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #7 -: 25.08.2009, 19:09:33 »

Споко, ще видиш колко е неудобен и недомислен графика, как за 15 минути трябва да минеш разстоянието от академик до нова сграда. Добре, че може да се замени за факултативни.


Можем да заменим спорта с нещо друго?
Активен
Нищо

Dream_G1RL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #8 -: 28.08.2009, 19:11:18 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Активен

juji18

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #9 -: 28.08.2009, 19:27:51 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Активен

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #10 -: 28.08.2009, 23:22:17 »

И аз си мислех за аеробика. Ходила съм няколко пъти и е хубаво, но е доста натоварващо.
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #11 -: 28.08.2009, 23:30:39 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Що бе, то инструктурът в ПУ май беше мъж по едно време, та жените може да са доволни! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

juji18

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #12 -: 28.08.2009, 23:35:50 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Що бе, то инструктурът в ПУ май беше мъж по едно време, та жените може да са доволни! :)
Много скачане, много нещо... На мен ми е скучно, на моменти дори смешно... :-D
А задължително ли е да ходим на спорт? Лично аз предпочитам да се занимавам с подобно нещо през свободното си време....
Активен

todortonkov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Животът е такъв, какъвто си го направиш...!
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #13 -: 28.08.2009, 23:39:21 »

аз да попитам някой знае ли заниманията по спорт дали включват тенис на корт?
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #14 -: 28.08.2009, 23:40:09 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Що бе, то инструктурът в ПУ май беше мъж по едно време, та жените може да са доволни! :)
Много скачане, много нещо... На мен ми е скучно, на моменти дори смешно... :-D
А задължително ли е да ходим на спорт? Лично аз предпочитам да се занимавам с подобно нещо през свободното си време....
Ами няма как, щом е в порграмата ще трябва да ходите, пък и не е казано, че трябва да изберете аеробика, може да прекарвате времето в игра на федербал (казвам федербал, понеже момичетата най-вече това играят), а също така тенис на маса, волейбол и т.н. А и ако искате да ходите на аеробика трябва да ходите в определен час, защото тогава се събират всички, които са се записали, така няма да ходите по програма за физическото, но пък, да речем, вечерно време ще се налага да ходите на аеробика. :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #15 -: 28.08.2009, 23:41:34 »

аз да попитам някой знае ли заниманията по спорт дали включват тенис на корт?
Мисля, че няма тенис на корт, но все пак ще попиташ първия път, когато отидеш.
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

juji18

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #16 -: 28.08.2009, 23:50:06 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Що бе, то инструктурът в ПУ май беше мъж по едно време, та жените може да са доволни! :)
Много скачане, много нещо... На мен ми е скучно, на моменти дори смешно... :-D
А задължително ли е да ходим на спорт? Лично аз предпочитам да се занимавам с подобно нещо през свободното си време....
Ами няма как, щом е в порграмата ще трябва да ходите, пък и не е казано, че трябва да изберете аеробика, може да прекарвате времето в игра на федербал (казвам федербал, понеже момичетата най-вече това играят), а също така тенис на маса, волейбол и т.н. А и ако искате да ходите на аеробика трябва да ходите в определен час, защото тогава се събират всички, които са се записали, така няма да ходите по програма за физическото, но пък, да речем, вечерно време ще се налага да ходите на аеробика. :)
Федербала ми звучи доста добре...Харесва ми. Кога се записваме в дадения спорт?
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #17 -: 29.08.2009, 00:03:18 »

На мен тази аеробика ми звучи добре. Какво обаче представлява? Някакви упражнения ли се правят?
Една приятелка е инструктор по аеробика и ме води веднъж...Не бих повторила.... :-D
Що бе, то инструктурът в ПУ май беше мъж по едно време, та жените може да са доволни! :)
Много скачане, много нещо... На мен ми е скучно, на моменти дори смешно... :-D
А задължително ли е да ходим на спорт? Лично аз предпочитам да се занимавам с подобно нещо през свободното си време....
Ами няма как, щом е в порграмата ще трябва да ходите, пък и не е казано, че трябва да изберете аеробика, може да прекарвате времето в игра на федербал (казвам федербал, понеже момичетата най-вече това играят), а също така тенис на маса, волейбол и т.н. А и ако искате да ходите на аеробика трябва да ходите в определен час, защото тогава се събират всички, които са се записали, така няма да ходите по програма за физическото, но пък, да речем, вечерно време ще се налага да ходите на аеробика. :)
Федербала ми звучи доста добре...Харесва ми. Кога се записваме в дадения спорт?
Ами то записване няма, просто в часовете всеки се занимава с това, което му е интересно. Записват се само тези, които ще ходят на аеробика, понеже те са освободени от часовете по физическо за сметка на посещението на аеробиката. Естествено, ако има някой, който се е занимавал със спорт професионално може да сподели и да го имат предвид, но от личен опит знам, че те търсят само, когато нещата са много напечени! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

poo

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #18 -: 29.08.2009, 02:19:19 »

просто в часовете всеки се занимава с това, което му е интересно.
Кофти баница! Значи ще има летящи футболни и баскетболни топки към главата ми, въпреки всичко! :-X В училище решавах проблема, като се занимавах с "вдигане на хамбургер от маса" в отсрещната кръчма. Сега се е видяло, че ще се рита камбаната.
Поне ще си хапнете житце free. :D
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #19 -: 29.08.2009, 11:42:09 »

просто в часовете всеки се занимава с това, което му е интересно.
Кофти баница! Значи ще има летящи футболни и баскетболни топки към главата ми, въпреки всичко! :-X В училище решавах проблема, като се занимавах с "вдигане на хамбургер от маса" в отсрещната кръчма. Сега се е видяло, че ще се рита камбаната.
Поне ще си хапнете житце free. :D
Ами обикновено момчетата играят футбол в голямата зала, а момичета тенис на маса в другата или федербал отвън, когато е хубаво времето и вътре, когато е по-студено (в една малка странична зала), така че ще се разминеш по всяка вероятност с инцидентите! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!