argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Какво аджеба правят психолозите  (Прочетена 1991 пъти)

Mad Hatter 10/6

  • Гост

Знам, че е леко смешно да питам   :-X  ама: Аджеба ква е работата на един студент Психология-редовно като студент? как ви протича деня и седмицата около ПУ, даскалък, колеги/колежки.

Чудя се дали аз като бъдещ психолог ще има да блея през прозореца и да зяпам локалните Елисейски полета (или хич да ме няма на лекцията), или НАИСТИНА лекцията ще е интересна и наистина ще ме мотивира да се впрегна като психолог.  :smoking:

п.с. не приемам отговори от типа на "Ами ся то зависи -мън-мън-мън"
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #1 -: 24.08.2009, 19:10:27 »

Знам, че е леко смешно да питам   :-X  ама: Аджеба ква е работата на един студент Психология-редовно като студент? как ви протича деня и седмицата около ПУ, даскалък, колеги/колежки.

Чудя се дали аз като бъдещ психолог ще има да блея през прозореца и да зяпам локалните Елисейски полета (или хич да ме няма на лекцията), или НАИСТИНА лекцията ще е интересна и наистина ще ме мотивира да се впрегна като психолог.  :smoking:

п.с. не приемам отговори от типа на "Ами ся то зависи -мън-мън-мън"

По-вероятно 1вата година да блееш в прозорците от външната им страна хаха иначе лекциите са интересни, но не очаквай те да те мотивират, ако искаш да си четеш- чети :) никой няма да ти налее знания в главата иначе (поне в ПУ де хаха) аз съм доволен от специалността, има хора които не са - всичко е субективно, ще те посъветвам да не храниш много големи очаквания, за да няма разочарования след това :))
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Mad Hatter 10/6

  • Гост
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #2 -: 25.08.2009, 11:24:16 »

благодаря за пояснението  :-)

лично мен от четене не ме е страх, но скуката може да ме довърши

каво представлява една седмица отвъд знака "Добре дошли в Пловдив", от лявата страна на булеварда.   
 :-D от дясната ми е ясно какво ги мъчат хайваните в Английската
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #3 -: 26.08.2009, 12:25:19 »

Между другото първите ви лекции ще са по Философия. Професора е най-голямото лице в целия университет хаха и ще си умрете от смях при него  :haha: жалко, че само вдин семестър преподава  :-) :bow:
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Anjelo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #4 -: 09.09.2009, 00:23:37 »

А на задочниците пак ли е този професор ?
Активен

Mad Hatter 10/6

  • Гост
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #5 -: 17.09.2009, 14:45:50 »

нещо ми става странно:

в сайта на МОН Психология в СУ е с оценка- Мн добра, а в ПУ - ЗАДОВОЛИТЕЛНА

че (грубо казано) по-тъпи ли сме от С(ел)У ?!?!?  :-X
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #6 -: 01.10.2009, 22:12:49 »

Не уча психология ,но участвам в Клуба по Психология.Какво се учи мисля , че не  е от голямо значение ,важното е че нещо се УЧИ!колега или колежке моля да споделя някои мисли , които биха могли да ти помогнат в решаването на това дали да учиш " Психология " или "Право "  да речем , което ми е любимото!1)Понякога Ние добиваме Криле ,благодарение някой хубав ритник!2)Нищо не привързва така към любимата професия, както възможността да направиш Сам това, което изучаваш".3)Не можеш ли да пестиш парите--Научи се да ги харчиш!--всяка сряда от 19-30 се събираме пред Ректората и ходим на бира и картофки за да обсъждаме всякакви въпроси  от   така наречения клуб по Психология!4) Трудът е оказал нравствено въздействие върху детето, ако то  с удоволствие полива цветята, най-старателно помага при сервирането, поправя случайно счупената играчка, по свое желание почиства масата, която е изцапало, без да иска. Това е пожелан труд който формира чувствата и отношението на детето към труда.5)Знанието има предел, а невежеството е безпределно! казва Бранислав Нушич  6)Човек престава да мисли, когато престава да чете!- Калинин  до тук ще спра ,мисля че ще усетиш със шестото си чувство красотата на специалност Психология и Право в частност, което е малко по сухичко, но и в него има Магия!инж. Марин Янков 5 курс ,Право ,ПУ :y: :bow: :-*
Активен
Всичко е любов

Mad Hatter 10/6

  • Гост
Re:Какво аджеба правят психолозите
« Отговор #7 -: 04.10.2009, 20:51:49 »

вече и аз го уча 5 дена   :D

и ми харесва. не ми харесва българската неуредия, и в частност тази на МОН и софийската шуробаджанащина.

Хората са супер, от преподавател за сега лошо не съм видяла, бюрокрацията е кофти, но пак се живее.
Активен