argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Какво мислите за Приложна Лингвистика (Англ.език с Испански език) ??  (Прочетена 17065 пъти)

Hardstyle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • http://www.vbox7.com/play:5c5c15aa

И аз немога да го намеря  :-( .
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ

Аз разбрах , че в нета ще я публикуват , чак след като излезе и вече сме започнали :D
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)

Здравейте, Колеги. Аз също съм лингвистика- Английски и Испански, познавам само едно момиче, което е прието същото... Като видях в сйата на факултета, приети сме 30 студенти ПЛ-Англ и Исп... Така че, ще има да се гледаме и запознаваме занапред. : )
Активен

Hardstyle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • http://www.vbox7.com/play:5c5c15aa

Здравейте колеги,някой знае ли утре в колко и къде трябва да сме ? :-)
Активен

PlushenGad

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • And your point is?

Здравейте колеги,някой знае ли утре в колко и къде трябва да сме ? :-)

9.00 – 10.30
А Писм.упр
Кумчева
 306 с.з.
----------------------------
 В Превод
Боргоджийска
  316 с.з.

това имат двете групи, ако се знаеш в коя си....
Активен

valllo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Честито на всички приети в тази специалност. Не се отчайвайте, специалисти с отличен английски и друг чужд език винаги ще се търсят. Ето едно място, където вашите умения биха били ценни (www.aiidatapro.com; www.adpnews.info). За съжаление имат офиси в София и Търново, но не и в Пловдив :( .
Активен

Mar. Ili.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Благодарности на всички, писали тук досега!

Горещо се интересувам от специалността ПЛ (англ.+исп.) и ИТ . И макар и да е рано даже и за вас за обобщения, бих се радвала да кажете някое и друго по-ново впечатление. По всички теми тук във форума няма постинги от последната поне половин година, жалко. Сигурна съм, че има с какво да се похвалите (или напротив) :)))
Активен
:)
M.

sironojka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
    • Sironojks's

 :? ц, човеееек. не съм доволна. очаквах повече от тва уни ма ...  :finger:  само ще ти дам един пример .. по английски ей сега на "изпита" по граматика в посл упр. имах примери от типа подчертай вярното: ***** didn't swam/swim *****  :? пиши ми на скайпа, ако искаш да ти разправям по-подробно; той ми е същия като тукашния никнейм ;)
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ

Да, в крайна сметка мина една година, а очакванията бяха други... Жалко е , че не знаехме предварително че ще имаме абсолютно безполезни предмети , при това такива , при които има изпит ....
Учебната система е прецакана много , отделно факта , че стимула и желанието за обучение умря още след 2рия месец... Немарливост в организацията на Уни-то = немарливост в подготовката на Студента.
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)

Ееее, Мира, не бъди чак толкова черногледа де! То си е до човек ако има желание да учи-ще учи и обратното. Освен това във всяка една специалност има сухи предмети, които едва ли някога ще ти потрябват и послужат в практиката, но трябва и тях да минем... Сега, като сме втори курс, можем да погледнем малко по-обективно на нещата, макари да не се вижда светлина в тунела... :D

Относно новоприетите колеги в същата спец.-имаме липса на преподаватели по испански!
Активен

sironojka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
    • Sironojks's

ahahahahhhaa кво стана с джесика бре? тя вярно, че е в майчинство, ма .... знам ли .. може да ви докарат някоя от Хондурас таз година  :-D

пс: да се похваля - приеха ме в Търново; ся да видя как е там приложната лингвистика  8-)
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ

Е аз защо разбрах че Джесика наесен пак ще е на линия да ни преподава ?
Родила ли е вече ?  :#3:
Активен

sironojka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
    • Sironojks's

оо, никва идея ...
ама на есен пробвайте се пак с ръководството да ви разпредели часовете, та да има и човек, който да ви говори на български  :roll: .. нещо там с петрова да си делнат часовете малко .. ей ся гледах, че тая година са пуснали и английски с руски ма дали има кой да преподава.... .. аз за тая спец. се натискам в Търново (ще разбера след 3то класиране дали съм се вредила за руския - системата им е малко по-различна).
но и от друга страна .. за едно лято джесика може и да е понаучила малко повече български  :haha:
Активен

shivachaaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

хора с Англииски и Испански, немога да разбера програмата кога какви чесове имам    http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=3611 ????
Активен

sunako

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте, надявам се тази тема да е още активна и поне някой да види и отговори... Ще кандидатствам за специалността приложна лингвистика и се чудя като цяло доволни ли сте от процеса и преподавателите, какво е мнението ви, реализация има ли? Освен това се колебая между английски с корейски или английски с китайски и не знам как ще избера... а нямам много време да умувам..... Помощ!  :-(
Активен