argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За кандидат- студентите ?  (Прочетена 1488 пъти)

girls^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
За кандидат- студентите ?
« -: 26.08.2009, 10:55:06 »

здравейте моля всякой който знае нещо да ме информира защото в сайта на ПУ не разбирам нищо , ето за кое питам
"- Кандидат-студенти, които желаят да участват в разпределение на места, незаети след трето класиране, задължително подават молби по образец до председателя на кандидатстудентската кампания. Неподалите молби не участват в разпределението на незаетите места."
това го пише в сайта но не става ясно кога трябва да се запишеш за кой специалности може и др , нека някой който знае  нещо за това да ми разясни
ще ви бъда благодарна
Активен

danito89

  • Гост
Re:За кандидат- студентите ?
« Отговор #1 -: 26.08.2009, 11:08:36 »

Абе то е мн объркващо тая година трябва или да се обадиш към информацията или направо да отидиш и питаш.Аз знам за бит и техника и,че физиката има празни места друго няма как да ти помогна.В ПУ не търси много защото информация пълна няма от личен опит ти го казвам..
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:За кандидат- студентите ?
« Отговор #2 -: 26.08.2009, 12:15:46 »

здравейте моля всякой който знае нещо да ме информира защото в сайта на ПУ не разбирам нищо , ето за кое питам
"- Кандидат-студенти, които желаят да участват в разпределение на места, незаети след трето класиране, задължително подават молби по образец до председателя на кандидатстудентската кампания. Неподалите молби не участват в разпределението на незаетите места."
това го пише в сайта но не става ясно кога трябва да се запишеш за кой специалности може и др , нека някой който знае  нещо за това да ми разясни
ще ви бъда благодарна
Като свърши записването след 3-то класиране, тогава ще излезне и следващото и свободните места. Няма информация, защото още е рано.
Активен