argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За условията в общежитията  (Прочетена 2614 пъти)

Мони

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!
Какво Ви е известно за общежитията? Струва ли си да се пробвам да кандидатствам за тях? Какви са условията, какво се плаща? Моля да ми пишете, за да се ориентирам в ситуацията. Благодаря!
:roll:
« Последна редакция: 26.08.2009, 13:54:52 от Мони »
Активен

Caliente

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:За условията в общежитията
« Отговор #1 -: 04.09.2009, 15:49:07 »

Да и аз искам да разбера за общежитията. Подадох си документите обаче нямам и идея какви са условията и т.н.  :-( Някой с повечко инфо да помага  :roll:
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За условията в общежитията
« Отговор #2 -: 04.09.2009, 16:00:19 »

100% купон общи бани и тоалетни на етаж нон стоп музика и трудно спане това е горе долу :haha: :haha:
Активен

Caliente

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:За условията в общежитията
« Отговор #3 -: 04.09.2009, 16:19:06 »

Ахахаха купон викаш  :hihi:  Ивсе пак някак си не ми допада идеята за "общи бани и тоалетни на етаж" :no:
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За условията в общежитията
« Отговор #4 -: 04.09.2009, 16:22:35 »

Ами има някои общежития с бани и тоалетни в стаите но незнам кои са и така е  :-)
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:За условията в общежитията
« Отговор #5 -: 04.09.2009, 16:30:50 »

Наско не е така положението, както го представяш.
Който иска да учи намира време и начин да учи, никой няма да му пречи на четенето. Относно това за баните и тоалетните, да където са общи са по 2 помещения на етаж за баня и тоалетна, но това неозначава че вътре има само една тоалетна и един душ, а са по няколко. Свиква се, който е бил по такива места ще свикне бързо. А и да ви кажа, че тоалетните не са с тоалетни чинии и моноблоци, а са септични пригодени за общо ползване от много хора през денонощието (т.е. кляка се).
Активен
С. Цветков

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За условията в общежитията
« Отговор #6 -: 04.09.2009, 16:34:40 »

Съгласен съм благодаря за редакцията :)
Активен

bloodyyy_angell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:За условията в общежитията
« Отговор #7 -: 15.09.2009, 23:00:09 »

Наско не е така положението, както го представяш.
Който иска да учи намира време и начин да учи, никой няма да му пречи на четенето. Относно това за баните и тоалетните, да където са общи са по 2 помещения на етаж за баня и тоалетна, но това неозначава че вътре има само една тоалетна и един душ, а са по няколко. Свиква се, който е бил по такива места ще свикне бързо. А и да ви кажа, че тоалетните не са с тоалетни чинии и моноблоци, а са септични пригодени за общо ползване от много хора през денонощието (т.е. кляка се).
оле олеееее,как така по няколко тоалетни и душа в едно помещение,ужас,и какво, по 5 6 7 човека се къпят едновременно??! :-X  кофти, аз искам да съм на общежитие,за да се запозная с нови хора ... но това с банчта и тоалетната ме ужасява... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Активен

VeSseLina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
  • АФ
Re:За условията в общежитията
« Отговор #8 -: 16.09.2009, 08:52:52 »

Никой няма да те кара да се къпеш с още 5-6-7 човека, бъди спокойна :) Влизаш в банята, заключваш /или по-скоро залостваш, ако говорим за Марица 3/ и си се къпеш сама най-спокойно. Понякога се образува опашчица и трябва да си чакаш реда, но и това не е болка за умиране :)
И мен ме ужасяваше мисълта за общи баня и тоалетна, но..свикнах и се радвам, че бях на общежитие :)
Активен
Just smile!

InCheto0o0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:За условията в общежитията
« Отговор #9 -: 17.09.2009, 15:35:36 »

тази година на Марица 3 правили ли са ремонт или си  е същото положение?
Активен
Everybody Lies !

carmelita_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:За условията в общежитията
« Отговор #10 -: 22.09.2009, 17:48:08 »

Здравейте, аз искам да попитам, ако има свободни места може ли след 2-я семестър да се кандидатства за общежитие?

Кирилизирано от модератор!
« Последна редакция: 22.09.2009, 17:49:49 от Васил Георгиев »
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За условията в общежитията
« Отговор #11 -: 22.09.2009, 17:51:02 »

Здравейте, аз искам да попитам, ако има свободни места може ли след 2-я семестър да се кандидатства за общежитие?

Кирилизирано от модератор!
Може даа кандидатстваш за общежитие след 2-я семестър, даже директно ще те настанят, ако има свободни места, трябва ти само уверение от инпекторката и настанителна заповед!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!