argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: срок за подаване на документи за магистратури във ФИСН  (Прочетена 1830 пъти)

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

въпросът ми е следният:до кога можем да подадем молба за магистратури,тъй като вчера ни съобщиха оценките от държавния изпит по стопанско управление....не съм от града и  съм възпрепятствана да пътувам днес и утре....и другия ми въпрос е :....знам че се плаща такса 30 лв, взима се уверение от Нели Чиликова че сме завършили бакалавър и всичко това се подава в инфо центъра заедно с молбата ...кога се плаща таксата за 1 семестър магистратура и направо за лекциите ли ще трябва да идваме след като молбата е вече подадена или ще трябва да се идва отново..искам всичко наведнъж да свърша :) ...питам защото ми е мн трудно пътуването...?благодаря ви предварително  :-)
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

защо никой не ми отг нали форума е за това.....моля ви ...не искам да изпиусна сроковете  :?
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Форумът не е за това. Тук не е бюро справки. За питания си има Учебен отдел, който е лесно октриваем на сайта на университета. Тук можеш само да сенадяваш, че някой ще знае каквото те интервсува и ще седна да ти отгваря. Което е много по-вероятно, ако пишеш в секцията на съответния факултет, между другото.
Активен
Физически Факултет

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Ами по-добре тичкай към ПУ да подаваш документи, че вървиш към изтърване на крайния срок.Поне така беше миналата година.И форума не е за толкова сериозни въпроси, някой може да те подведе и после да си блъскаш главата.Ако не можеш да идеш до Пловдив има си телефони, на които можете да се обадите.Всичко си пише в сайтовете на факултетите гледайте по-внимателно. Успех!
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

съгласна съм ,че има телефони....но за информацията във факултетите не съм....би ли ми копирала линк с информацията тогава .... :-D както и да е ....няма да споря със вас нито да ви убеждавам,че телефона не са го вдигали-поне 5 пъти съм звъняла днес.....аз ще се надявам да ми пише някой ,които вече е подал документи и знае повече...  :mmm:
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Форумът не е за това. Тук не е бюро справки. За питания си има Учебен отдел, който е лесно октриваем на сайта на университета. Тук можеш само да сенадяваш, че някой ще знае каквото те интервсува и ще седна да ти отгваря. Което е много по-вероятно, ако пишеш в секцията на съответния факултет, между другото.


колкото до вашата забележка....смятам,че където аз желая там мога да си пускам темата .....
Активен

lifestyle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Молба + ксерокопие от диплома за завършено висше образование или уверение с посочен успех от следването и държавните изпити + квитанция за платена такса от 30 лв. ----> тези документи се подават от 15.09.2009 до 20.10.2009.

Обявяване на класирането става на 23.10.2009.

Срок за записване от 26.10.2009 до 13.11.2009. Мисля, че тогава се подава и таксата за семестъра от 800 лв.

Кандидатстващите за специалността Международна търговия полагат приемен изпит по западен език на 21.10.2009 от 17.оо часа в 6 аудитория.

« Последна редакция: 20.10.2009, 20:58:24 от lifestyle »
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Молба + ксерокопие от диплома за завършено висше образование или уверение с посочен успех от следването и държавните изпити + квитанция за платена такса от 30 лв. ----> тези документи се подават от 15.09.2009 до 20.10.2009.

Обявяване на класирането става на 23.10.2009.

Срок за записване от 26.10.2009 до 13.11.2009. Мисля, че тогава се подава и таксата за семестъра от 800 лв.

Кандидатстващите за специалността Международна търговия полагат приемен изпит по западен език на 21.10.2009 от 17.оо часа в 6 аудитория.




благодаря.... интересно ....днес  Нели Чиликова ми вдигна телефона и каза,че
може до края на седмицата да отидем ....надявам се е било сериозно.. :?
Активен

ivkaka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Активен