argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: събрание на факултетен студентски съвет  (Прочетена 1855 пъти)

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

 Уважаеми колеги от философско-историческия факултет на ПУ. На 18.11.2009 от 16.00 ч в 32 сем. зала (на Костаки Пеев) ще се проведе събрание на факултетен студентски съвет. Дневният ред е: избор на председател на ФСС и представители в Общо събрание на Студентски съвет. Организация на междуфакултетното състезание "Аз знам повече" 2, избор на модератор на сайта на факултета, който да качва актуална информация за събитията във факултета; и други текущи проблеми. Моля всички, които се интересуват да заповядат на срещата.
Активен
Мария Филчева

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

 Може би, ще си водя някакъв монолог, но... Междуфакултетното състезание "Аз знам повече" 2 ще се проведе на 3 декември в 1 аула на техническия университет. Набираме кондидати за участие във факултетния отбор. Трябват ни трима участници. Не забравяйте, че трябва да защитим миналогодишната титла. За записване Теодора Демирева, втори курс философия. Ако това е допълнителен стимул - за първо място има парична награда в размер на 600 лв, за второ - 450, за трето - 300лв.
 От 18 ноември Студентски съвет на ФИФ си има нов председател и представители на Общо събрание на СС.
Активен
Мария Филчева

Smendli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Къде да се запишем и все още ли има нужда от 3-ма състезатели?
« Последна редакция: 23.11.2009, 12:08:22 от Стойчо »
Активен

vladko_871

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Тези,знънни ми за състезанието,пак ще участвам.Влади 3к История
« Последна редакция: 23.11.2009, 12:09:42 от Стойчо »
Активен

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

 Здравейте, онлайн регистрация - http://ss-pu.org/register,  089547 17 87 - Георги, e-mail george.vlaykov@gmail.com срок за записжане до 27.11.2009г
Активен
Мария Филчева

Smendli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Как ще разберем дали сме одобрени или не?
Активен

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

 Здравейте, утре 25.11. от 12.00 на всеки час ще се провеждат предварителните тестове за участие. Ще ги провежда Теодора Демирева, философия 2-ри курс. Желателно е на кастинга да отиват отбори пт по 3-ма души. Тези, които са с най-висок резултат отиват на състезанието. До сега от нашия факултет са се записали 2-ма историци, 2-ма социолози, филосф.
Активен
Мария Филчева

Smendli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Задължително ли е състезателите на отборите за кастинга да са съставени само от хора които са от една специалност? И къде се провежда този кастинг ?
Активен

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Не  е задължително, напротив казано е, че ще бъдат избрани най-добре представилите се студенти. Може и отборът да е пъстър.
Активен
Мария Филчева

mareto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

На кастинга за определяне на отбора на философско-историческия факултет най-добре се представи отбора на 1-ви курс етнология - максимален брой точки 9. Отборът има една резерва от втори курс етнология. Очакваме всички колеги от факултета да дойдат на 3-ти декември в 1-ва аула на техническия, за да подкрепят отбора ни. Може и тази година да си запазим титлата! За публиката също ще има интересни награди - сред които много книги и бънджи-скокове!!! :)
 :-)  :-)  :-)  :bravo:  :-)  :-)  :-)
Активен
Мария Филчева